Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A-ból B pontba való eljutás...

A-ból B pontba való eljutás több útvonalon lehetséges? Volán bérletigazolvány.

Figyelt kérdés

Munkába kellene majd vennem egy felnőtt havi bérletet.Milyen bérletet kell vennem? Csak egy sima felnőtt havi bérletet? Ezt kell kérnem?

Ezt a bérletet megvásárolhatom a buszon is? Térítik majd az utazásomat a cégnél.Számlát kell kérnem a buszsofőrtől?

A bérlet mellé vennem kell majd egy bérletigazolványt is ugye?


Abonyból szeretnék eljutni Kecskemétre. Az egyik útvonalam úgy néz ki,hogy Abony,Törtel,Nagykőrös,Kecskemét.

Viszont van olyan mikor ezen az útvonalon nem tudok menni.

Ilyenkor pedig Abony,Cegléd(Itt át kell szállnom.)Nyársapát,Nagykőrös,Kecskemét vonalon utazok.

60km bérlet jó mind a két útvonalra.

Így akkor mit fognak írni a bérletigazolványomra?

Egyáltalán lehet így használni a bérletet?


A másik kérdésem pedig az lenne,hogy ezt a bérletigazolványt megcsináltathatom Szolnokon is? Csak mert Kecskeméten nincs időm bemenni a buszpályára.

Ha a buszon nem vehetem meg a bérletet akkor ezt a bérletvásárlás megtehetem Szolnokon is?


(Remélem nem lett nagyon bonyolult. :) )



2013. febr. 25. 21:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden kérdésedre nem tudok választ adni.

Azt tudom hogyha munkához kell a bérlet akkor dolgozói bérletet kell kérned aminek a teljes árát kell fizetned, tehát nincs kedvezmény.

A bérletek tudtommal úgy szólnak hogy az egyik településtől a másik településig, tehát azon a körzeten belül mindegy milyen busszal mész, felhasználhatod, de erre azért kérdezzél rá a helyi busztársaságnál, mert sok helyen eltérőek lehetnek ezek.

Nos ha a munkahelyed fizeti akkor kérdezzél rájuk hogy kell-e nekik a számla, mert ez változó. Az én régi munkahelyemen nem kellett számla, elég volt csak hónap végén leadni a bérletemet, de a mostani munkahelyemen viszont kérik a számlát is a bérlet mellé, erre a munkáltatónál kérdezzél rá. Ha kell a számla akkor azt csak a legközelebbi autóbusz állomáson tudsz kérni a pénztárnál. Bár elméletben a buszsofőrök is tudnának ilyet adni, csak kérdés hogy megcsinálják-e vagy sem, mert van olyan aki lusta erre.

2013. febr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségedet. Most már ennyivel is okosabb vagyok. :)
2013. febr. 25. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!