Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kalocsa felől megyek Budapestr...

Kalocsa felől megyek Budapestre busszal. Honnan tudom hogy mikor jelezzek ha a határ útnál kell leszállnom?

Figyelt kérdés

Megáll ott a busz de ugye csak akkor ha jelzek. Előre nem tudom hogy mikor következik vagy elhagytuk e már.

Arra is gondoltam hogy legvégső esetben GPS-el nézem a térképet.

De mondhatnám a Hősök terét vagy Pesterzsébeten a Hév állomásnál lévő megállót mert a mentrend szerint ott is megáll a busz.


2013. febr. 26. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz a Helsinki úton megy be a busz, a Csepel-sziget 2/3-ánál lesz balra egy park sportpályákkal, az utána következő megálló lesz a pesterzsébeti HÉV-megálló, az azután következő pedig a Határ út.


Ha a HÉV-nél akarsz leszállni akkor elég akkor jelezni ha meglátod a sportpályát, ha a Határ úton akkor értelemszerűen a HÉV-megálló után.


Egyébként ha előremész a sofőrhöz mikor beértek pestre és mondod neki hogy hol szeretnél leszállni akkor jó eséllyel szólni fog.

2013. febr. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj emiatt, a busz már jóval a Budapest, Határ út megàlló előtt rákanyarodik a Határ útra, így jobb oldalon az utcanévtáblán látod, hogy közeledtek (bal oldalt villamospálya van, 3, 51, 52-es villamosokat láthatsz rajta). Maga a megálló az Europark bevásárlóközpont elhagyása után van, balra bekanyarodás után.
2013. febr. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszek hogy az Europarkkal szemben van.
2013. febr. 26. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Esetleg megkéred a sofőrt hogy szóljon ha odaértek.
2013. febr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!