Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 3-as metró vonalán Kőbánya-K...

A 3-as metró vonalán Kőbánya-Kispest vagy a Határ út a forgalmasabb állomás?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 23:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát forgalomszámlálást nem végeztem, de a Határ útnál sokan leszállni Köki irányába menet, illetve sokan csak ott szállnak le.
2013. jan. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Izé, ott szállnak fel, lett volna a vége.

Szóval nem hinném, hogy összességében releváns különbség van, de tény, kifelé menet a Hátárútnál félig ki szoktak ürülni a szerelvények. Hogy az ott leszállók száma több, vagy a továbbutazóké, nem tudom. S persze visszafelé ugyanez.

Ha a kérdés nem csak szigorúan a metró területére (magára az állomásra) vonatkozik, akkor talán a vasútállomással együtt már a Köki a forgalmasabb.

2013. jan. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Átlagban a Köki forgalmasabb mert a kolisok hétvégén a vonat miatt, a turisták meg a reptéri busz miatt folyamatosan használják, míg hétköznap mindkettőnek nagy a forgalma. Talán még a Köki terminál is nyom valamennyit.
2013. jan. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha csak a metrót nézzük, a Határ út a forgalmasabb, de mivel a határ úti buszok nem érnek fel a köki buszarzenáljával + vonatokkal, ezért én a kökire voksolok
2013. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is arra hajlok, hogy a metróállomások közül a Határ út valamivel forgalmasak, de mint csomópont, Kőbánya-Kispest a forgalmasabb.
2013. jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sztbali válasza:
A KöKi forgalmasabb, mert a vasút és a volán járatok forgalma is nagy. A reptéri buszt is sűrűn használják ezáltal a Határ út forgalma csak látszólag tűnik nagynak, de ha csak a metróra korlátozzuk a dolgot, akkor összemérhető a két arány, de szerintem még ekkor is a KöKi kerül ki győztesen.
2013. jan. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!