Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vonattal melyik a jobban...

Vonattal melyik a jobban megközelíthető a debreceni vagy szegedi általános orvos képzés épülete?

Figyelt kérdés
Tehát a vonattal ha megérkeztem a városba mennyi idő eljutni az adott egyetemek épületéhez?

2013. febr. 28. 13:06
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hát a szegedit nem tudom de a debreceni 155 perc. Megérkezel az állomással szemben felülsz a villamosra az meg egyenesen oda visz a klinikákra. Az már más kérdés hogy azon belül éppen hol vannak az óráid.....
2013. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
inkább 15 perc, nem 155...
2013. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
jaaa igen 15 :D bocsánat
2013. febr. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A szegedi!
2013. febr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A szegedi hány perc?

Kollégiumokról tudna valaki vmit mondani?

Ha vidékre vesznek fel orvosira (szegedi vagy debreceni) kb. mennyit fizetek kollégiumért? Gondolom pályázni is kell egyáltalán nem biztos h kapok helyet.

Hányan kapnak helyet? Vagy hogy megy ez?

Hülye kérdések de semmit nem tudok a kollégium működéséről..

2013. febr. 28. 14:11
 6/12 anonim válasza:
Azért ne az alapján dönts a két egyetem között, hogy mennyi idő alatt érsz oda...
2013. márc. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

(Debrecen)

Hát hogy helyt kapj vagy nagyon nagyon szegénynek kell lenned vagy protekciósnak.

A fizetős kolit még megpályázhatod az 10000-30000ft- ig van ha jól emlékszel.

Viszonylag közel vannak az egyetemekhez.

Albérlet (egy normális) 15000ft -tól kezdődik

Mellékesen és a saját tapasztalatom/ízlésem alapján Debrecennek sokkal jobban megszerkesztett és egyetem orientáltabb a közlekedése....

2013. márc. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
28%

És egy ilyen szellemi képességű ember akar orvos lenni, aki esetleg a gyermekem fogja gyógyítani!

Hova süllyedt ez a világ?

2013. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elsonek: a jelolesi sorrendhez kellett merlegelnem a megkozelithetoseget. Lehet masnak teljesen mindegy, de nekem szamit hany orat fogok utazgatni a feltonnas borondommel.


Masodiknak, koszonom az ertelmes valaszt. jo tudni, hogy arrafele kedvezobb az alberletek ara mint pesten.


Utolso neked inkabb a sajat ertelmi kepessegeid miatt kene aggodnod, ahogy azt a kommented minosege is mutatja.

A tobbit bizd az erettsegire, azt toled okosabb emberek allitjak ossze. ;-)

2013. márc. 2. 09:58
 10/12 Flector 67 válasza:
Kedves 8/9. Borzasztó, hogy valaki az alapján dönt az egyetemek között, hogy 6 évig, mennyit kell utazni. Hát ez vérlázító kérem. A tananyag mindenhol ugyanaz. Remélem a kedves gyermeked nagyobb szürkeállománnyal fog rendelkezni, mint te.
2013. márc. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!