Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Láttatok már buszon valami...

Láttatok már buszon valami vicces dolgot, esetet? Mi volt a legviccesebb, legérdekesebb amit láttatok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Én akkor mosolyogtam legjobban életemben buszon, amikor végre meglett a jogsim és mentem autót venni, hogy végre soha a büdös életbe a BKV-nak még csak közelébe se menjek!!!!!!!!
2013. márc. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 IKARUS 415 ***** válasza:
100%
Amikor mentem haza,a buszvezető kijött a vezetőállásból és megkérdezte merre kell mennie! :) És szintén hasonló esetben a buszvezető azt kérdezte meg tőlem nem láttam-e a vonalon egy lerobbant buszt!
2013. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez talán csak érdekes

A másik városban tanultam. Mentünk a busszal és mielőtt lekanyarodtunk volna előtte szemből is lekanyarodott egy kisteherkocsi. Erről leeset egy rekesz kóla és nem látta meg. A buszos intenzív fék miután lekanyarodott felvette és mentünk tovább (Egy heti kóla adagja meg volt :))

2013. márc. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első majd ha nem lesz pénzed benzinre, és a bkv olcsóbb lesz, majd akkor te leszel kiröhögve :D Velem is volt már hasonló, mint a másodikkal, mert előfordul, hogy betegség miatt olyan embert osztanak be, aki életében csak 1-2x volt azon a vonalon :D

Nekem inkább incidens volt a Népligetben. Fenn ültem már az egerszegi buszon, és volt egy mentesítő is, és a szóban forgó személynek a mi buszunkra szólt a helyjegye, viszont nem fogta fel, hogy a két busz ugyanannyi idő alatt teszi meg a távot, ezért a másik busz sofőrjével úgy leállt kiabálni, hogy az egész buszállomás zengett...már biztonsági őrt is kellett hívni, aki rendőrrel fenyegette, végül nagy nehezen elcsöndesedett, és felszállt a buszunkra...egy csaj előttem ült, és megkért, hogy odaülhet-e mellém, mert nem akarta, hogy hozzáüljön. :D végül mögénk ült és ott is rákezdte, végül a sofőr is hátrajött és elcsitította...hosszú lett, de ennyi volt...végül keszthelyig aludt, én meg ott leszáltam :D

2013. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó: ha volt érvényes helyjegye a buszra, akkor miért állt le vitatkozni? egyszerűen csak le kellett volna ülni a helyére :)
2013. márc. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a másikra akart felszállni mindenáron, mert szerinte az gyorsjárat lett volna :D
2013. márc. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Leesett a lyukasztó a kapaszkodóról :D
2013. márc. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!