Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen vicces buszos élményeit...

Milyen vicces buszos élményeitek voltak már?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

srác le akar szállni, és a pesti BKV busz ajtaja pont úgy nyitódott, h. a csuklóját szépen ráfogta a fém kapaszkodóra...:D Nem szorított, nem rácsapódott, csak annyira, hogy épp össze-vissze küzdött a srác, hogy leszálljon, de esélye sem volt...:DDD


tök helyes csaj alszik elől a buszon, de az a tök aranyos, igazi feleségnek való... kicsit fékez a busz, a csaj meg akkora bukfencet csinált a székről, h. elröhögtem magam (de sajnáltam is szegényt...de az a szitu...:DDD)


rohadtul nem vicces, de emlékezetes: tök jó csaj nyomul, elém áll, de annyira közel, h. szó szerint az a 0,5m-es intim kör, néz a szemembe, mosolyog, fékez a busz rám esik...megint elmosolyodik...majd egy pillanatra elfordul, és akkor lárom, hogy a bal kezével egy középkorú asszony retiküljéből emeli ki a péztárcát... :(

2012. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
2012. febr. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

néni a sofőrhöz: Aranyoskám ez bemegy a búza téri piacra?

sofőr: Persze mama melyik részre gondolta? A zöldségesre vagy a gyümölcsösre? :D

2012. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kettő is:


- Tessék mondani, megàll ez a busz a Duna parton?

- Hogyne kérem, senki nem akar belefulladni.


***


Cigànyasszony a gyerekének:

- Aladin, gyere vissza!!!

Még a sofőr is elröhögte magàt. XDDD

2012. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 IKARUS 415 ***** válasza:
Buszvezető zenét hallgatott. Amint kiállt a megállóbol jeleztem, és fél kilóméterrel később elfelejtett megállni a megállóban. (hát igen egy kicsit sétáltam)
2013. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!