Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kicsi iskolalátogatási papír...

Kicsi iskolalátogatási papír miért nem jó? Ezért büntetnek? WTF?

Figyelt kérdés

Volt egy alkalom mikor pont nem voltam helyijáratom aznap mikor ment ellenőr,fogalmam sincs,hogy úsztam meg,mert mindig azzal megyek,viszont volt egy srác akinek olyan iskolalátogatási papírja volt mint nekem ilyen kicsi és benne van,hogy (2012/2013 tanévre),és most azért 1.600 forintra megbüntették...Elmennek ezek a p*csába,megmutatják mi az ízléstelen:D.

Ez csak a buszellenőr bunkósága,vagy nem kötelező elfogadni,csak az igazi nagy papírt,ami már lejárt,de nekem egy buszellenőr sem mondta még,hogy nagy kell,annyit mondtak,hogy 'oké jó,bérletre neveket írjátok fel'-->ez miatt meg egyik volt osztálytársam büntette meg 6.000 forintra... Milyen ez már...

Nekem még mindig kislapom van,amíg nem jön igazi,addig az is lesz..


2013. márc. 3. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Iskolalátogatásit egyáltalán nem fogadhatnak el diákigazolvány helyett. Se kicsit se nagyot.

Diákigazolvány vagy ideiglenes diák kell a kedvezményhez.

2013. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha egyszer az a szabály, hogy rá kell írni a bérletre a neveket, akkor miért nem írjátok rá? Jó, oké az ellenőr is ott a helyszínen ráírathatta volna és kész. De ha aznap már huszadjára lát biankó bérleteket, 21.nél eldurran az agya, és (teljesen jogosan) büntet.

Barátnőmnek is mondtam, hogy írja rá a bérletére a diákja számát. Minek, mondta ő, eddig sem írta rá. Ja mondom, nekem mindegy, akkor csináld így:)

2013. márc. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A nevem rajt van.

Igen de nem jött meg még a diákigazolványom,kaptam egy kispapírt,ezt minden körülmények között elfogadták,mindenkinek, nekem is,aztán jött egy ellenőr most Januárba és Januárban már nem fogadta el... Én miért tehetek arról,hogy nem jött még meg a diákom? Ha 2013-as évre is szól,akkor akár a 6.hónapban is utazhatnék a papírral,mert erre az évre is szól... Ez így ízléstelen, oké,1.500-1.600 forintba nem hal bele senki,ha netán megbüntetik,csak hát,ha már kifizette a bérletet,akkor ne kössenek bele abba,hogy miért nincs diák,tehet róla bárki is?:O

2013. márc. 3. 19:16
 4/8 A kérdező kommentje:
de hangsúlyozom,én akkor szerencsére nem voltam a buszon,de tegyük fel,holnap felszállna egy ellenőr,megbünetne,mert nekem nincs diákigazolványom,és azt mondták a suliban,hogy ezt a papírt kell felmutatnom.
2013. márc. 3. 19:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyi mondom mégegyszer:

CSAK az ideiglenes diákigazolványt fogadják el, ami 60 napig érvényes, és ingyenes. A4-es papírra nyomja az iskola, és pecsétet tesz rá.


Nem tudom milyen "kispapír"-od van, nem tudom mi ez, de nem lepődnék meg, ha nem lenne érvényes diákigazolványként...


Kérj ideiglenes diákot, és ne parázzál tovább.

2013. márc. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen-igen,van olyan nagyom csak mint mondtad, lejárt már,és van nekem ilyen kisebb:D Amire rá van írva osztályom,illetve,hogy ez a bizonyíték h xy nevű emberkének még nincs diákigazolványa,ezt mindig megnézték,és mondták,hogy oké... Most pedig ez már nem jó...Érdekesnek tartom,oké,akkor majd kérek olyan papírt,de most anyu megkérdezi minden ok van-e a diákommal mert másnak már szeptemberbe megjött nekem meg sehol semmi még mindig
2013. márc. 3. 20:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Addig is holnap kérj újat olyanból, ami már lejárt. Az a HIVATALOS. És ez a fő. Az ellenőrnek, ha szabályosan dolgozik, nem fog kelleni ez a kis papír, hiszen én is kiállítok neked egy ilyet... :D
2013. márc. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

:D Isten elviheti:D.

Megjöhetne az a diák is,az nálam lenne,és nem kéne ilyenekkel izélni...:/.

2013. márc. 4. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!