Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Iskolalátogatási papírral...

Iskolalátogatási papírral tudok diákjegyet venni vonatra?

Figyelt kérdés
még mindig nem kaptam meg a megrendelt diákomat... ehelyett kiszúrták a szemem, egy A4es iskolalátogatásival, h addig azzal mászkáljak...
2012. márc. 12. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak igazolványra adhatnak kedvezményes jegyet. Rohanj be a suliba, és kérj ideiglenes diákot, azt azonnal megcsinálják neked, és azzal már tudsz kedvezményesen utazni. Azt hiszem ötszáz forintba kerül, és vigyél egy igazolványképet!
2012. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem ideiglenes diákigazolványom volt, aztán amikor lejárt az érvényességi ideje, nekem is egy A4-es igazolást adtak helyette, de ugyanúgy elfogadták a vonaton, persze szükséges hozzá még felmutatni a személyigazolványt is.
2012. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem ez változó lehet, nekem nem fogadták el, csak az ideiglenes diákot, az igazolással kiröhögtek...
2012. márc. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de már nem kapok ideiglenest.. az új rendszer szerint csak a papírt kapom
2012. márc. 13. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!