Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest Nyugatitól mivel...

Budapest Nyugatitól mivel jutok el a legolcsóbban a Déli pu. Ig?

Figyelt kérdés

2013. márc. 6. 15:26
1 2
 1/12 kovpet ***** válasza:
80%
Metró-metró, 1db jegy.
2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
3-as,és 2-es metróval,az 1 db vonaljegy.
2013. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Már nem kell átszállójegy?
2013. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Az egész metró egy vonalnak számít. És talán még a négyeshatos is, de ebben nem vagyok biztos.
2013. márc. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 gomzoli ***** válasza:
83%
gyalog, vagy lopott biciklivel. Ennél olcsóbb nincs.
2013. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

" És talán még a négyeshatos is, de ebben nem vagyok biztos."

Az nem.

2013. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugatinál felszállsz a Kőbánya Kispest felé tartó metróra, 2. megálló a Deák tér, ott leszállsz, majd át kell szállni a M2 (piros) Metróra ami Déli pu felé megy. megy!
2013. márc. 7. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Ami olcsó is, meg gyors is, az a 4-es-6-os villamos. A nyugatinál csak kilépsz a csarnok végén a körútra, felszállsz a jobb kéz felé induló villamosra. Mész 6 megállót a Moszkva térig. Ott leszállsz, majd a déli pályaudvarig (kb.350 méter) sétálsz 5 percet.Ez bruttó 14 perc. Ha nehéz csomagod van, persze választhatod a metrót is. Persze vigyázz a zsebeidre, meg a csomagjaidra!!!
2013. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

8/8

Mitől lenne olcsóbb amit írtál a 7/8 ajánlatnál? Mindegyik 1 db jegy. Gyorsaságról nem is beszélve,

metróval háztól házig megy! Villamossal meg gyalogolnia kell, sztem azt sem tudja, hogy merre induljon.

2013. márc. 8. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Olcsóbbnak tényleg nem olcsóbb, de szerintem gyorsabb.

Egy csomó idő, mire leért a mozgólépcsőn, majd átszáll, ott is mozgólépcsőzi, majd megint.

A 4-6-os ráadásul kb. ugyanolyan sűrűn jár, mint a metró.

A menetidő is kb. ugyanannyi, és nem kell kétszer várakozni, csak egyszer.

Főleg, ha nehéz csomagja van, menjen inkább csak a felszínen, pláne gurulós bőrönddel lecipelni a Nyugatinál a cuccot az aluljáróba a mozgólépcsőig, nem egy élmény.

Jó, tudom, hogy mehet körbe is, a Váci út-Körút sarkán van átellenben olyan rész, ahol húzhatja maga után, de még oda átér, zebra is odébb van. Meg kérdés megtalálja-e elsőre, ha nem is ismerős arra. Tudom, hogy eleve a Nyugatiból is le lehet menni mozgólépcsővel az aluljáróba, de azt sem biztos, hogy rögtön megtalálja.

A villamos ráadásul tágasabb, több helyet talál csomaggal.

2013. márc. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!