Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit szóltok ahhoz, hogy...

Mit szóltok ahhoz, hogy vannak olyan serdülő kamaszok, hogy direkt bosszantani akarják a mozdonyvezetőt úgy, hogy beállnak a 100-al haladó vonat elé és majd akkor ugranak ki a sínből amikor a vonat már 20m re van?

Figyelt kérdés

Sőt volt olyan,hogy három 15-17 körüli srác a vonat elé állt,hogy majd ,ha közel a vonat kiugranak a sínből,mert ugye ők nem öngyilkosak akarnak lenni,csak direkt idegesíteni a vezért,hogy dudál és fékez és ,mikor már közel volt a vonat kettő srác kiugrott a harmadik pedig direkt,hogy"na én vagyok a legvagányabb én majd,ha öt méterre van a vonat ugrok ki a sínből-figyeljetek" de történt egy kis baj,hogy nem tudott már kiugrani mikor öt m-re volt a vonat,hanem máris szétvágta a vonat a srácot.

A másik két társa pedig megijedt és ijedségükben elszaladtak.

Ezt nemrég hallottam.

El vagyok képedve "vagánykodás" Ti moi szóltok az ilyenekhez?



2013. márc. 9. 18:59
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
javítok: Ti "mit" szóltok.
2013. márc. 9. 19:01
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ilyen a fiatalság, mindig is ilyen volt, nem érzik a veszélyt. Mi is csináltunk hasonló hülyeséget, bár az csak 30-40-el vánszorgó villamos volt. Szerencsére egyáltalán nem tömeges a dolog, de ha a legtöbb srác egyszer látná élőben mire képes a vonat, azonnal letenne a dologról.
2013. márc. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Ha én lennék a mozdonyvezető,és ilyet látnék,akkor nem kezdenék el dudálni meg fékezni hanem elkezdenék gyorsítani ahogy csak bír a gép,hadd ijedjenek csak meg ha ilyen hülyék.
2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
A fiatal fiúkban túlteng a tesztoszteron, sok marhaságot csinálnak emiatt. Például ilyen amikor elkezdenek az extrém sportok iránt érdeklődni (ha megnézed, nagyon nagy arányban tini fiúk csinálják), villamos ütközőjén utazni, és hasonló dolgokat csinálni. Időnként páran meg is halnak miatta. De ez alapvetően normális viselkedés.
2013. márc. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet ehhez szólni? :D


Hülyék mindig is voltak.

2013. márc. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
én max kürtölnék de nem fékezném kockára a kereket, ilyen vagánykodó tinik mindig is voltak, meg lesznek is, nem is kell velük foglalkozni, majd kinövik.
2013. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, evolúció.

Sajnos egyre több az olyan ember aki életképtelen, de a társadalom életben tartja. Na ezt nem sikerült életben tartani.

2013. márc. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Adani már itt is megjelent? Vagy Adani történeteit olvastad?
2013. márc. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Ha én lennék a mozdonyvezető,és ilyet látnék,akkor nem kezdenék el dudálni meg fékezni hanem elkezdenék gyorsítani ahogy csak bír a gép,hadd ijedjenek csak meg ha ilyen hülyék."


Igen, és utána először a VBO-snak (vasútbiztonságos balesetvizsgáló) majd később a vádlottak padján a bírónak magyarázhatod, hogy a menetregisztrátum alapján miért nem tettél meg semmit az élet- és vagyonbiztonság megóvása érdekében. (Értsd: miért nem fékeztél, kürtöltél stb.)

2013. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ezt hallottam amit írtam.

Budapest és Monor között volt.

2013. márc. 9. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!