Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » 3 hónapja van jogsim B-re. A...

3 hónapja van jogsim B-re. A rendőrök nem büntetnek meg ha egy Ford Transit platós 3,5 tonnát meg nem haladó kisteherautót vezetek?

Figyelt kérdés
Céges az autó (én is ott dolgozom), és fater van megbízva vele, viszont ő mindig mellettem ül és a főnököm is tudja hogy szoktam vezetni én is fater mellett.
2013. febr. 8. 19:53
 1/9 szántóvető ***** válasza:
100%
szabályos,3,5 tonnáig szól a jogsid.
2013. febr. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]


itt a kép



de kezdő jogsival sem szólnak a rendőrök??

2013. febr. 8. 19:54
 3/9 anonim ***** válasza:
Mért szólnának? B-s jogsival vezetheted függetlenül attól, hogy mióta van.
2013. febr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem szólhatnak.Kezdő jogsival úgy tudom utánfutót nem lehet használni 2 évig.De a platós kocsi az nem az.
2013. febr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt Bvel lehet vezetni, a C az kisteherautó ami más már.
2013. febr. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan. Csak a menetlevélre vigyázzatok,mert ha ez céges akkor azt is kell írni,tartsatok benn kettőt a te és fater nevére. Csak jótanács.. Am.. Jó kezdés,ezt vezetve lesz rutinod.. :)
2013. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia előttem már leírták, hogy lehet vezetni 3500ig , de am a cégtől kérj egy meghatalmazást ,hogy te vezetheted a céges autót mert tőlem 3ból 2 rendőr elkérte a papírt hogy én vezethetem a céges autót szóval szerintem te is kérj egyet ,ártani nem árt ha nálad van egy olyan papír
2013. febr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 szántóvető ***** válasza:
menetlevél kell,meghatalmazás nem kell ha nálad van a munkadzerződésed.
2013. febr. 9. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. febr. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!