Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Idén miért nincsenek 1-2ezer...

Idén miért nincsenek 1-2ezer forintos fapados jegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly pár célállomásra hegyekben álltak ezek a jegyek a Ryanairnél és a Wizzairnél, most meg gyakorlatilag 10ezer ft alatt nincs egyiknél se. Pedig ez még nem is a nyári szezon!

Ez most mi? Meg volt a mézesmadzag elhúzása és idén jön a szopatás? De nem magukka fognak kicseszni, ennyiért nem fog velük repülni senki?


2013. márc. 11. 14:37
 1/8 szántóvető ***** válasza:
79%
1-2 ezer Ft nem volt reális,pláne nem kifizetődő a légitársaság számára.
2013. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly a torta felszeletelése volt a cél, idén már jobban beállt a piac és hiszed vagy sem, 10-20 ezer forintért is igencsak megéri repülni - utasnak, légitársaságnak egyaránt.
2013. márc. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 10 deka farhát ***** válasza:
100%

"De nem magukka fognak kicseszni, ennyiért nem fog velük repülni senki?"


Miért ne repülnének? Ha mindenki 10-20 ezerért adja a jegyét, akkor valakivel csak el köllen' menni, nem? A "nagy" légitársaságok (Lufthansa, KLM stb.) még ennél is sokkal drágábbak.


Busszal, vonattal se olcsóbb ezeknél.


Szóval nem cseszik ki magával senki. Te úgy érzed, hogy rendkívüli módon szívatnak, mert tavalyihoz képest tíz-hússzoros áremelkedés volt, viszont ha egy külföldi (többnapos) utat tervezel, akkor gyakorlatilag még 10-20 ezres röpcsijegy áron is ez lesz az egyik legalacsonyabb tétel a költségvetésben (feltéve, hogy nem az utcán/havernál alszol és gyalog mész mindenhova a tömegközlekedés helyett abban a pár napban).

2013. márc. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező olyan, hogy megnézi, hova lehet nagyon olcsón elrepülni, ott eltölt max 1 éjszakát, szétnéz a városban, majd hazajön. Mindezt 20e Ft-ból megúszta összesen, és ez tök jó. Sajna erre már nincs lehetőség.
2013. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%
Csezd meg, 6800 Ft egy 200km-es retúr vonatjegy 100%-os áron, amit megtesz ugye 2x 2,5 azaz 5 óra alatt. (jó esetben) hamarabb érsz Londonba mint a vonat letudja a 200km-t.
2013. márc. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vannak, csak meg kell találni, én idén már utaztam 300 Ft-os repülőjeggyel is. Pl. ha most rákeresel: május 14. Marosvásárhely -> Bp. 3390Ft.
2013. márc. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En mult honapban voltam Milanoban 3300 Ft volt egy jegy iranyonkent - 13.200 Ft-ot fizettem kettonknek oda-vissza . Szerintem ez meg nagyon is jo ar,akkor is ha az egesz uton minden sza.t el akarnak adni neked a fedelzeten :)
2013. márc. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!