Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecenben hogyan tudok...

Debrecenben hogyan tudok eljtni tömegközlekedéssel a Nagyállomástól a Széchenyi utcába?

Figyelt kérdés
Majd a Széchenyi utcából a Lehel utcába, később innen a Köztemető főbejáratához, illetve innen a Nyagyállomáshoz?
2009. szept. 19. 09:24
 1/4 A kérdező kommentje:
A Széchenyi utca István uti oldalára
2009. szept. 19. 09:28
 2/4 anonim válasza:
A nagyállomáson felpattansz egy 31esre, ez elvisz a Széchenyire, sőt, ha továbbmész vele, és a Thomass Mann utcán leszállsz, nagyon közel leszel a Lehel utcához is. Ezekután elég sok lehetőséged van, pl. a 31essel elmenni a doberdó utcára, és onnan 24essel mehetsz a köztemetőhöz, vagy visszamehetsz a nagyállomásra, és onnan 2es trolival mehetsz a temetőhöz. De van még elég sokféle megoldás, megmondom neked őszintén nem vagyok különösen otthon a város közlekedésének szempontjából, szóval lehet jobb, ha másra hallgatsz, de ha nemkapsz több tanácsot akkor talán segítettem valamelyest. Egyébként google mapsal nézd át amiket írtam, mert foggalmam sincs az utca melyik részére akarsz menni. A dkv.hu-n megnézheted a buszok, villamos, trolibuszok közlekedési útvonalát.
2009. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ahh most olvastam hogy az istván úti oldalára akarsz menni, hát foggalmam sincs arra melyik busz megy :S
2009. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Azért még némi finomitást várok.

Engem teljesen kiakaszt, amikor valamit meg akarok nézni - jelen esetben az autóbuzok közlekedési térképét - amire katt. és egy üres oldalt kapok, a bal felső sarkában egy piros iksz-el.Bizonyára én vagyok a hunyó, hogy ezt nem tudom kezelni.Aki tudja , hogy ezzel a baromsággal mit kell csinálni - hogy itt például lássam a térképet az világositsa fel az elmémet!

2009. szept. 19. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!