Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Tegnap megbüntettek a bkv-n a...

Tegnap megbüntettek a bkv-n a metrón mert nem lyukasztottam jegyet olyan helyen szálltam fel ahol nem voltak elle. őrök. Ha nem fizetem be és nem érdekel ez az egész akkor mit csinálhatnak? Vagy esetleg pereljek? Forduljak ügyvédhez hogy mi legyen?

Figyelt kérdés
Vannak olyan barátaim akiknek tapasztalatuk szerint szükségtelen befizetni ugyanis elévültek.De ez volt már 1-2 éve nekik most büntettek meg először és édesanyám egyedül nevel és kevés pénzünk van ezért hoztam fel a pereskedés tényét.Hasznos tanácsokat várok!

2013. ápr. 3. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fizeted be,akkor évek múlva kamatokkal együtt jóval többet fizethetsz majd.Pereskedni?Minek?Nincs igazad,felesleges bíróságra menned,az még több pénzedbe fájna.
2013. ápr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért is perelnél, s ki ellen? Ha nem fizetsz, akkor téged fognak perelni. Most lassan 16 ezer forint körül jársz, de vihetik a házat is, ha nagyon szívóskodsz.
2013. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szolgáltatást vettél igénybe, így nem tudsz perelni (megteheted, 1-2 év múlva pár százezert+perköltséget befizetheted)
2013. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ügyvéd egy konzultációért elkér annyit, amit büntibe kellene fizetned. Egyszerűbb, ha fizetsz és legközelebb lyukasztasz.
2013. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!