Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » New yorkban egész éjszaka jár...

New yorkban egész éjszaka jár a metró?

Figyelt kérdés
2012. okt. 22. 23:22
 1/5 Olga néni ***** válasza:
32%
Nem tudom, de állítólag sötétedés után felszállni rá nem egy életbiztosítás. És ha így van, tök mindegy, hogy jár-e a metró egész éjjel.
2012. okt. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azon kevés közlekedési eszközök közé tartozik, amelyen az üzemidő non-stop (0-24), az év 365 napján.
2012. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A vonalak többsége éjjel is üzemel, de az éjszakai vonalhálózat sok tekintetben eltér a nappalitól (főleg gyorsvonatok hiànya, más végállomások, stb.) Éjjel àltalában 20 percenként járnak a vonatok.
2012. okt. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Igen, de éjszaka nem túl szerencsés rajta utazni. Még Budapesten sem túl szerencsés. Éjszaka az utolsó járaton utaztam a 2-es vonalon. Beszálltam az egyik kocsiba és rajtam kívül egy valaki ült ott. Lehető legtávolabb leültem tőle majd 2-3 perc múlva mereven elkezdett bámulni rám. De semmi mosoly csak mogorva fejjel bámult rám. Már be voltam sz@rva, ültem ide oda de követett a szemével. És ez így ment addig amíg meg nem érkeztem a kívánt megállóig de ő nem szállt le hanem utazott tovább.
2012. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
20 perces követéssel jár, és a kisforgalmú állomásokon nem áll meg!
2014. jan. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!