Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Magyarországi vonatmenetrendek...

Magyarországi vonatmenetrendek online? (többi lent)

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogy van-e olyan oldal,ahol a magyar vonatmenetrendeket tudom megnézni. Lehetőleg olyant ami mindíg megy,és frissítik.

U.i. Külföldi vagyok.

Előre is köszönöm



2013. ápr. 6. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
elvira.hu
2013. ápr. 6. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
[link] :)
2013. ápr. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

www.elvira.hu

www.mav-start.hu

www.mav.hu

Mind ugyanazt az országos közforgalmú vasúti menetrendet mutatja, benne a MÁV-Start és a GySEV járataival, valamint a budapesti Gyermekvasút és a Balatonfenyvesi Gazdasági Vasút menetrendjeivel.


A budapesti helyiérdekű vasutak (HÉV) menetrendjét a www.bkv.hu oldalon találod, míg a kisvasutakét a www.kisvasut.hu oldalon lelheted fel.


Ezen kívül a nagyvasúti menetrendeket megtalálod a német vasút oldalán is: www.bahn.de, ez is elég megbízható éa jól tudsz itt nemzetközi utazásokat tervezni.

2013. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az Elvirában a 7-es vonal (Széchenyihegy - Hűvösvölgy) nincs benne, a többi MÁV-Startos és GYSEV-es igen (meg az FHÉV, amit a GYSEV üzemeltet). A keskeny nyomtávolságú vonalak és a budapesti HÉV vonalak sajnos kimaradtak ebből, előbbire kisvasut.hu (itt vonalaként lehet keresni), utóbbira bkv.hu (viszonylatonként van feltöltve). A budapesti fogaskerekű vasút (Városmajor - Széchenyi-hegy) szintén BKV-s vonal, ezt 60-as számmal a villamosok között találod meg.
2013. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm a segítséget.

Az elvira.hu-n kinéztem egy vonatot ami így megy:

Győr 6:31 6-os vágány

Kelenföld 08:04

Kelenföld 08:27 <- Itt akkor vár a vonat ? Vagy átt kell szálni ?

Budapest-Déli 08:34 <- Ide kellene eljutnom

2013. ápr. 6. 14:25
 6/7 anonim ***** válasza:

1. A vágányszámnak nem szabad hinni, ellenőrizd az állomáson!

2. Kelenföldön át kell szàllnod, mert a Győrből 6:31-kor induló gyors a Keletibe megy.

2013. ápr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a vágányszám tájékoztató jellegű, ez változhat :) Egyébként szerintem jobban jársz, ha a következő IC-vel mész, majdnem egy órával később indul, de kb. ugyanakkorra érsz a Délibe :) Kelenföldön Győrből a gyors és IC vonatok a 14-15. vágányra érkeznek, a Délibe a 3-6 vágányok egyikéről megy a vonat, az aluljáróban ki van írva, hogy melyikről, meg be is mondják
2013. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!