Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Sok ember mit képzel magáról?...

Sok ember mit képzel magáról? Szállnak le, de Ők már tolakodnak be az ajtó elé? Kinek hiszik magukat?

Figyelt kérdés

Nem fog előbb elindulni a busz/metró/villamos/hév!!!

Sok ember, meg szállna fel, miközben szállnak még le.

Én ezt rohadtul utálom!

Szállnék le láthatóan az ajtóban állok, nyílik, erre beállnak elém, fogják a korlátot, és már lépnének fel!

Áhhh!

Mit képzelnek sokan magukról?

Hogy nekik járnak a buszok?

Nem fogják fel, hogy nem fognak előbb eljutni oda, ahova menni akarnak, ha bunkó paraszt módjára tulakodnak fel a leszállók közt?



2013. ápr. 8. 17:43
 1/6 anonim válasza:

lehet hogy sokan vannak és nem akarnak állni.vagy már le akarnak ülni mert sokat dolgoztak.ez kívülről nagyon bunkónak látszik,de néha a látszat csal.

én például a távolsági buszokon néha egy kicsit tolakodok mert hányós vagyok.de mit csináljak?rókázzam végig a buszt?azt nem szeretné senki sem.ezért "bunkó" módjára tolakodom mert nem megy úgy ha azt mondom hogy

-én hányós vagyok ezért ne üljenek előre.

azért is odaülnek vagy úgy tekintenek rám mint ha ......

de általában ezt a megszokás csinálja az emberekben

2013. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Errefelé a cigók csinálják ezt, de nem vagyok éppen egy törpe ember, meg ugye a busz magasabb is mint a peron és ki lehet használni a lendületet az út töréséhez :D
2013. ápr. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igazából ilyenkor nyugodtan félre lehet finoman állítani az embereket - engem max. az akaszt ki, ha beállnak elém ÉS még fel is háborodnak, hogy kicsit meglököm őket vállal.


Amúgy nem magyar specialitás ez, sajnos az oly' sokszor felmagasztalt nyugati országok egy részében is tapasztalni hasonlót, különösen a gyerekek és az idősebbek részéről.

2013. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Itt az erő dominál
2013. ápr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

jó kérdés.

az a szabály is, hogy előbb le kel szállni, csak aztán fel.

amiatt van részben első ajtós felszállás is.

pl ha egy vonaton előbb leszállsz és nem tudnak felszállni jobb a helyzet, mint fordítva.

mert van következő vonat, de aki nem tud leszállni, várnia kell.

érted?

de villamosnál, busznál is ez van.

2013. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Barbara43 válasza:

Jajj eszembe jutott egy történet:D

Jött a buszom, (ahol elől kell felszállni) és még volt ott egy csorda (mivel Auchannak a bkk busza) és előttem volt egy csajszi. Szállt volna fel a buszra, erre valami izom néni befurakodott elé, erre mondja h "azt a tolakodós any*dat!" milyen érdekes ilyenkor a néniknek hirtelen minden baja, fájdalma eltűnik:D

2017. máj. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!