Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Jelenlegi törvények szerint...

Jelenlegi törvények szerint mennyi idő alatt évül el egy bkv büntetés?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 9. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha az ellenőr megbüntetett mert blicceltél, akkor addig nem évül el ameddig ki nem fizetted, vagy le nem dolgozod, vagy le nem ülöd a bírság összegét. Erkölcsi bizonyítványodba nem kerül bele és a börtönben sem kell majd a "kemény" bűnözők közt tengetned napjaidat, 1 nap 5000ft-ot ér.
2013. ápr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1 év.
2013. ápr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

1 év de ha felszólítanak, akkor újraindul. És mivel hivatalos levelet ha nem veszed ár akkor is átvettnek minősül, ők már bármikor prezentálhatják, hogy kiküldtek neked egy levelet.


Igaz meg is érdemlik a mocskos csalók.


Leülni nem lehet, különben a börtönök tele lennének az ilyen nem fizetek férgekkel.

2013. ápr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mondjuk mocskos csalónak nem nevezném magam,mert egy kib*ott napig épp nem volt bérletem.. és semmiféle értesítést felszólítást levelet nem kaptam,csak azt nem tudtam h akkor most torlódik az összeg vagy egy év után elévül...
2013. ápr. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!