Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapestiek! Hogy gondoljátok?...

Budapestiek! Hogy gondoljátok? Bkv kérdés.

Figyelt kérdés

Jelenleg 10.500 ft a dolgozó havibérlet a bkv járataira.

Hogy gondoljátok,hogy drága vaagy Pesten ez az ára pont reális?



2013. ápr. 10. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Relatív. A BKV bérlet reális, de a fizetések lehetnének magasabbak :D
2013. ápr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Aki minimálért dolgozik, annak bizony sok.
2013. ápr. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha mindenhova kocsival mennék, ahova most BKV-val járok, egy hétig sem tartana a 10500 forint. Ha így nézed, nem is olyan drága.
2013. ápr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én vidékről járok be, heti egy napra, vonaljegyet használok, ami alkalmanként 1120.

Ehhez képest az, hogy nonstop mindenen utazhat, akinek bérlete van, jó ár-érték arány.

De a fizukhoz képest, valóban sok.

2013. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki jól keres, annak nem olyan drága, de aki minimálbéren tengődik annak azért sok.
2013. ápr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit lehetne alacsonyabb, végül is az autózásnál jelentősen olcsóbb, ami így korrekt, viszont egy minimálbérhez képest például nagyon drága..
2013. ápr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én relatív keveset megyek autóval, de:

Jó szagú, pedig 20 éves kocsi, nem hányom el magam amikor beülök.

Nem kell rá várnom sokszor 10 percet, annyi idő alatt talán a célállomáshoz is érek.

Mivel nem veszek bérletet, sok helyre pl 2 megállóra, az autó sokkal jobban megéri.

A kötelezőm havi cca 4e ft, kb havi 6e-ért tankolok cserébe a szabadságot kapom, a tömeg, a bűz és a nyomorgás helyett. Mindenki döntse el, hogy mennyit ér a BKK szolgáltatása. Én olyan 4e ft-ot kérnék egy bérletért, ilyen színvonal mellett.

2013. ápr. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

nagyon rossz környéken lakhatsz. én évekig bkvztam, de 1-1 esetre emlékszem csak, amikor kellemetlen bűz vagy tömeg lett volna.

amúgy 2 megállóra kocsit beindítani is kár, sétával 10-15 perc. ingyen. és egészségesen.

2013. ápr. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Újpalotán, a 173-as vonalán sajnos rendszeres a bűz, csúcsidőben meg a tömeg is, nem szokatlan a lépcsőn való utazás sem. Évekig tapasztaltam, mire egy újabb emelés következtében elegem lett belőle. Örülök neki, ha ennyire jó környéken laksz, ahol nem tapasztalsz ilyesmit. Sétálni jó móka, de nem nagy melegben, illetve a mínuszokban. Azt se felejtsük el, hogy az autó van értünk és nem pedig fordítva.
2013. ápr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

A mai üzemanyagárak mellett teljesen reális a szolgáltatók oldaláról, de tény, hogy a bérek lehetnének magasabbak.


Az autózáshoz képest meg nevetségesen olcsó: nincs benzinköltség, parkolási díj, amortizáció (ezt nagyon kevesen számolják, pedig hát előbb-utóbb újabb kocsit is kell venni...), biztosítás, szervízköltség, stb.

2013. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!