Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Április 22-én a Föld Napján...

Április 22-én a Föld Napján tényleg ingyen utazhat vonattal az, akinek van jogosítványa? Utazott már valaki így?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
ez minden éveben így van
2013. ápr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nincs minden évben így.

Alapból nem föld napján hanem az autómentes napon szokott ez lenni és nem jogsi hanem forgalmi engedély kell hozzá, ami az utas nevére szól.

2013. ápr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem ilyenre és szó sem esik róla a Start honlapján. Az Autómentes Nappal keverheted, akkor a nevedre szóló forgalmival (nem jogsival!) ingyen utazhatsz.
2013. ápr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ú tényleg! Autómentes nap...Nem tudom, miért kevertem össze, de jól jött volna most nagyon. A jogsis verziót meg a rádióban hallottam még régebben, de ésszerűbb a forgalmi, azzal lehet igazolni, hogy tényleg nem használom az autót. Pedig már úgy rákészültem :) Na mindegy, köszönöm szépen a válaszokat.
2013. ápr. 12. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!