Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A 7E,178,173E,5- ös buszokon...

A 7E,178,173E,5- ös buszokon gyakran jár ellenőr?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 10:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, hiszen ez a legforgalmasabb felszíni tengely.
2013. ápr. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor szinte minden nap?
2013. ápr. 12. 10:39
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

Meséld már, hogy az az ember miért patkány? Komolyan kérdezem!

Azért, mert a munkáját végzi?

Biztos annyira szegény vagy, hogy internetre telik, de bérletre nem.

Én is BKV-s patkány vagyok, azért dolgozom 12 órában, hétvégén, ünnepnapokon, hogy Te meg a hozzá hasonló ***** utazhassanak. Nem panaszkodok, magam választottam, szeretem csinálni, csak legalább ne patkányozd már le a kollegáimat, ha ingyen utazol/ utaztál. Mi soha nem néztük le a WC pucolót, az utcaseprőt, hiszen miért kéne? Én nem őt nézem le mert ő dolgozik és akar is dolgozni. Egyébként a kérdésre a válasz az, hogy az 5-ösön és 178-ason nem jellemző, de csúcson kívül a többin előfordulnak.

Lepontozni azt kötelező!!!

2013. ápr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Igen.... ki kéne menned külföldre apám, ott majd megtudnád, hogy az ellenőr mit csinál. Ott nem állnál le lökdösni az ellenőrt, mert hamar a földön találod magad! A legnagyobb videomegosztón találsz videókat erről, sőt még a keleti részen is.

20 éve BKV-zom, soha nem bűntettek meg senkit, soha nem láttam olyat, hogy indokolatlanul vegzáltak volna. Akinek nincs jegye, annak van mindig a legnagyobb po f ája. Mellesleg meg te egy utolsó tolvaj vagy. Más fizeti azt, amit te használsz.

2013. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
80%

Nem tudom megérteni azt, hogy egyes emberek milyen alapon patkányoznak le olyan embereket, akik a munkájukat végzik. Van köztük olyan is, aki néha elveszti a türelmét, de hát az utasok csak szentek, igaz?

Mi utasok, soha nem szidjuk őket, soha nem lökdössük, kurv@ anyázunk nekik? Nem, min szentek vagyunk. Ők mégse mondhatják ránk, hogy patkányok vagyunk. Pedig, ők annyira patkányok, amennyire mi azok vagyunk. Sőt...talán mi kedves budapesti utasok még jobban is. Mert nekünk jár a BKV ingyen és kár, hogy a zsemléért fizetni kell.

2013. ápr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kis barátom, talán az adómból egy kicsit kevesebbet kellene zsebre tenni és a szolgáltatás színvonalát növelni + a sok senkiházi naplopó irodistát felszámolni és megszüntetni azt a rendszert, ha BKV-s vagy, még az üknagymamád rokona is ingyen utazhasson! Én pontosan azért vettem autót, mert ezért a szolgáltatásért NEM vagyok hajlandó fizetni! Több mint 10e-ért fagyoskodjak a megállóban, nyáron meg napozzak? Még mit nem, inkább azt a pénzt eltankolom a kúton és cserébe megkapom az utazás SZABADSÁGÁT!
2013. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Ha BKV vagy eddig a feleséged (vagy bejegyzett élettársad és a gyerekeid utazhattak ingyen. Ma ez megváltozott és a dolgozó 1 darab rokona vagy a gyermeke vagy felesége/élettársa utazhat ingyen.

Jobb is, ha autóval utazol nem fogsz hiányozni senkinek... :)

Mert Te nem loptad a szolgáltatást? Akkor mennyivel vagy más, mint azok ott fent?

2013. ápr. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 IKARUS 415 ***** válasza:
100%
5-ös buszról tudom, hogy a tömeg miatt az ellenőr nemtud mozogni(csúcsforgalomban). Egyébként nem gyakori. Amúgy már a legtöbb vonalon a vezető nézi.
2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a használató válaszokat, de a metró mellett döntöttem :)
2013. ápr. 14. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!