Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek mozdonyon utazni? Felnőttekre gondolok.

Figyelt kérdés
Ez eléggé veszélyes az ellenőrzések miatt és semmi extrát nem látok benne, de ezt csak én gondolom így
2013. ápr. 13. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszélyesnek nem veszélyes, lehet szabályosan is mozdonyon utazni :) Egyébként gondolom ki szeretnék próbálni, hogy milyen a kilátás előről
2013. ápr. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jogszerűen és tilosban járva is ugyanazért: szeretik a vasutat. Sok ilyen van. És képzeld olyanok is akik vonatszimulátorral játszanak. Ezek real time vonatozások, ami a valóságban egyórás út, az a játékban is. Nem kell lelőni semmit, csak tartani a menetrendet, kocsikat rendezni, stb. És lehet pályát építeni is. Nos ők is nagyon sokat kavarnak a vasút körül. Mindent fotóznak, megfigyelnek, lemodelleznek. Szóval ezért.

És sok olyan vonatbarát is van, aki nem is hallott erről a játékról, vagy hallott, de nem játszik. Csak egyszerűen oda van a vonatokért.

Van akinek a bömös jön be, van aki bélyegre költi a pénzét, más a viperáját simogatja naphosszat. És van aki vonatozik ezerrel.

2013. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mert teljesen más mintha buszon vagy autóban utaznál és azért szeretnék sokan kipróbálni a mozdonyt is.
2013. ápr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jah, én is nagyon szeretnék egyszer felülni egyszer.
2013. ápr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16 éves vagyok és én is nagyon utaznék már egy V43-asban...:D
2013. ápr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!