Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felnőttekre is igaz ez? :D

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőttekre is igaz ez? :D

Figyelt kérdés

Oviban, meg általános iskolában mindig annak a haját húzza meg a kisfiú, aki tetszik neki, tartja a klasszikus példa.

Adott az, hogy van egy kollegám, akivel általában együtt vagyunk ebédszünetben, meg néha együtt is kell dolgoznunk, meg hétvégéken is szoktunk néha együtt bulizni. Ilyenkor mindig olyan szúrkálódó megjegyzéseket tesz nekem/rólam/rám nevetve meg kacsintgatva, ami mondjuk komoly hangsúllyal mondva bunkóságnak hangza, de így meg nem :D Általában ha msn-en beszélgetünk, sokkal komolyabb dolgokat hoz fel, de ha mellettem van, akkor végig "oltogat". Szóval már néha én magam sem tudom, mire gondoljak. Amúgy olyan örök gyerek típus :D Sokan azt mondják bejövök neki, de néha elbizonytalanodok az oltogatások miatt. Szerintetek??


21/L ő 23


2012. jan. 24. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
ha örök gyerek, akkor lehet igaz:P
2012. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha sms- ezel vele, akkor biztos a biztatásodra vár.
2012. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tuti hogy bejössz neki.
2012. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt úgy hívják, hogy : flört.
2012. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez nem felnőtt viselkedés. :D Ha felnőtt lenne akkor a szemedbe mondaná, hogy tetszel neki.
2012. jan. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem simán tetszhetsz neki, én is megteszem olyannal aki bejön, persze, csak ha már elég jól ismerem és ő is érti a dolgot.

Arra egyébként nem gondoltál, hogy így próbálja megtartani a távolságot éppen azért mert a munkatársad, vagy mert úgy véli alapból nincs esélye nálad, még ha titkon többet is szeretne?

2012. jan. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az oltogatás az JÓÓÓÓ! Élvezd ki, amíg csak lehet! :)

Azért egy pici biztatást adhatsz neki! ;)

2012. jan. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez flört. Bármi lehet belőle.
2012. jan. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!