Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Létezik olyan BKV környéki...

Létezik olyan BKV környéki bérlet, ami több településre is jó?

Figyelt kérdés
Tanuló vagyok (közoktatás), és két olyan településre is rendszeresen járok, ami Budapest határain kívül esik, tehát környéki bérletet kell venni a Budapest bérletem mellé a BKV járataira, esetemben kettőt is. Így most 1200 Ft-ot fizetek a Budapest-bérleten kívül, viszont egy ismerőstől hallottam egy olyan lehetőséget, hogy létezik környéki bérlet, amire nem csak egy, adott települést pecsételnek rá, és több helyre is jó. Tényleg van ilyen? Vagy van valami lehetőségem arra, hogy csökkentsem a költségeimet?

2013. ápr. 17. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Melyik településekről van szó?


Alapvetően csak egy településre érvényes a környéki bérlet, de Budaörs és Törökbálint, Remeteszőlős és Nagykovácsi, valamint talán Pilisborosjenő és Solymár településpárokra tudsz közös bérletet venni.

2013. ápr. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagykovácsiról és Solymárról van szó. De ezek szerint nincs ilyen. Köszönöm!
2013. ápr. 18. 23:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt a hülyeséget! Pedig a solymári és nagykovácsi busz is Hűvösvölgyből indul. Tipikus BKV lehúzás...
2013. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!