Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nyáron, a Debrecen-Budapest...

Nyáron, a Debrecen-Budapest közötti járatok várhatóan milyenek?

Figyelt kérdés

Hétköznap, délelőtt...

Vajon zsúfoltak? Vagy lehet rajtuk pihenni?

Most azt találtam, ki, hogy Debrecen környékéről, egy héten keresztül minden nap beutaznék, aztán meg vissza Zuglóba, mert ott van ez a Kaqun nevű fürdőhely, és teljesen meg is érné, úgy gondoltam elpihengetek oda, meg vissza a vonaton. Valaki, aki sokat vonatozik, meg tudná mondani, hogy reális elképzelése-e, hogy tudok ott pihengetni?

(bocs ha hülye kérdés, csak először jó lenne tudni ezeket, ha lehet)



2013. máj. 6. 12:09
 1/2 anonim ***** válasza:

A hétköznap délelőtt a távolsági forgalomban is völgyidőnek számít, tehát zsúfoltságra legfeljebb egy-egy rendezvény miatt kell számítanod. A Zuglót amúgy nem érintő fürdősvonat viszont zsúfolt szokott lenni, egyedüli kivételként.


Nyáron javaslom a légkondicionál IC-k igénybevételét.


Viszont ha már Budapestre jössz fürdőzni, inkább válaszd vakamelyik olyan fürdőt, amelyik (több) évszázados múlttal büszkélkedhet. Ezt a Kaqunt már egyszer megbüntették a fogyasztók átverése miatt és abszolút a noname kategória.

2013. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát nem tudom, elhiszem, de én a bőröm miatt mennék, nekem tavaly 4 alkalom, akkor még Miskolcon (lehet pont amit te mondasz, amiatt zárt be) na az nagyon sokat segített...

Más fürdőről nem tudok, nekem csak ezt javasolta egy természetgyógyász

és köszi a választ:)

2013. máj. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!