Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nemzetközi jegyet amit interne...

Nemzetközi jegyet amit interneten megvettem elég utazás előtt elhozni az automatából? Ezek valami külön automaták? Kaptam egy számot, azt kell beírni és név bármi egyéb nélkül kiadja?! Negyvenezres jegyet?

Figyelt kérdés

2013. máj. 16. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja vonatról van szó!
2013. máj. 16. 18:20
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, külön automatàból kell átvenned a jegyet - indulás előtt ellenőrizd, hogy a kiinduló állomáson van-e ilyen terminál. A MÁV-Start oldalán talàlsz erről infót.


A nemzetközi jegyek általában nem névre szólnak, de ha az e-jegyek igen, akkor a neved úgyis a jegyen lesz, ez esetben nyilván átveheti bárki, de használni csak te tudod.

2013. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A MÁV-Start oldalán kioszkként emlegetik.
2013. máj. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, név nélküli, ezért nem értem, mert bárki felveheti.


A lényeg hogy nem kell előbb kimennem elhozni, tuti működik az automata. Mert írják hogy tegyem meg minél előbb hátha valami probléma lép fel. Nem értem mi lehetne.


Esetleg tudjátok, hálókocsiba van e valami beszállási procedúra, vagy simán a fülkébe kell felszállni és jön majd a kalauz? Sima egyszemélyes hálófülke, nem spéci.

2013. máj. 16. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:
Elballagsz a legközelebbi személypénztárba, és készségesen segítenek. (Ne csúcsidőben menj!)
2013. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!