Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden, mérnök informatikus...

Szegeden, mérnök informatikus szakon az első évben (helyileg) hol vannak az órák tartva?

Figyelt kérdés
Vagyis melyik épület(ek)ben?

2013. máj. 20. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. máj. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennél azért kicsit pontosabb választ várnék.

Gondolom nem túl sok helyszínen zajlik az oktatás (azt alapul véve, hogy egyik ismerősöm (teljesen más szakon) mindössze 1 épületbe jár.

2013. máj. 21. 12:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Ismerősöket hiába veszel alapul, mert pl. a gyógyszerészeknek van olyan félévük, amikor 4-5 épület között kell ingázni, plusz tesi.

Nem tudom, hogy a mérnökinfósoknak melyik termekben van órájuk, mert azt nem írtad le. Ha ezt tudod, akkor a fenti link elég kell, hogy legyen.

Ha meg te sem tudod a termeket, akkor nagyon messziről kell indulni, abban én nem tudok ennél többet segíteni:

[link]

2013. máj. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom, pont ez a kérdés.

Elviekben jövőre kezdek ott, ezért a kérdésemre elsősorban olyanok tudnának releváns választ adni, akik már elvégezték a Szegedi mérnökinformatikus szaknak legalább az első évét a közelmúltban. :)

Elsősorban a tömegközlekedés miatt érdekelne az, hogy merrefelé vannak az órák tartva.

2013. máj. 21. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Aradi téren + TIK
2013. máj. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 delusion válasza:

Aradi Vértanúk Terén van az Irinyi épület, ott biztos, hogy lesz órád, nem is kevés (kb. az összes prog meg számelméletes tárgy).


Az Aradi Vértanúk Tere mellett van a Rerrich Béla Tér, itt van a Béke Épület, itt is előfordulhat, hogy lesz 1-2 előadásod a Kiss Árpád tanteremben.


Továbbá ugyanitt lennének a Bolyaiban is óráid (matek, meg talán fizikás tárgyak is?), de szerintem ezzel egy kis időt (pár évet?) várni kell, mert felújítás alatt van. Nem tudom, hogy hol vannak (lesznek) a matekos órák, én a Mars térre megyek vizsgázni holnap egy matekos kurzusból, elméletileg a matekos termek ott a 20-as szám alá költöztek be, a Dékáni Hivatal pedig a Kossuth Lajos Sugárút 42. alá.


TIK: a TIK-ben található termek (Alagsor, Kongresszusi Terem, Nagyelőadó) szerintem 70-80%-ban infós és GTK-s kurzusoknak adnak helyet, itt is lesznek óráid.

2013. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!