Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ért már olyan megtiszteltetés,...

Ért már olyan megtiszteltetés, hogy fél órán keresztül téged szállított a Volán busz egyedül?

Figyelt kérdés
nagy raj, van saját sofőr, akár a nagyok :P
2013. máj. 25. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hogyne, Bács Volánnál történt, hogy másik városba mentem, felszálltam az egyik autóbusz-állomáson 50 km-t utaztam a másik autóbusz-állomásra és egyedül ültem a buszon :D
2013. máj. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nekem is volt már. van kunság volánnál egy 1:55-ös Mercedes gyáros műszakváltós járat Kecskemét-Szeged között. A munkások általában Félegyházáig mennek, tehát onnantól Szegedig csak én voltam.
2013. máj. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
nem is egyszer. ez akkor a legjobb amikor ismered a sofőrt, jó dögmeleg van, odamész előre, beállsz az ajtó mellé, ajtó kinyit, és mindjárt jó idő van.
2013. máj. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nagy királyok vagyunk :)
2013. máj. 25. 08:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze, de engem inkább frusztrált.
2013. máj. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Professzor :D válasza:
hát persze nem is egyszer pannon volannal már nem tom hányas busz de vmikor 4 korul komló mánfa pécs :)
2013. máj. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nálam még olyan is volt, hogy üres volt a busz. egy sofőr.
2013. máj. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én itt Pesten voltam trolin igy. A troli a garázsba ment,mi meg ott laktunk mellette. (Zách utcai garázsba mentünk.) Mondta a sofőr h garázsba megy,mi meg megkérdeztük hogy mehetünk-e.Férjemmel és az akkor kb 1-2ées lányunkkal mentünk. Igy kb 20perc alatt hazaértünk,nert amire átszálltunk volna villamos vagy busz 30 perc legalább. (buszról még másik buszra is át kellett volna szállni.Elöször csodálkozott hogy hol is lakunk,mondtuk hol lakunk és mondta minden további nélkül elvisz minket..:)
2013. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Csak negyed órán keresztül, de többször is volt már, azon a buszon amin volt szinte mindig kevesen utaznak, de néhányszor előfordult, hogy csak én voltam rajta, és a sofőr. Számomra elég nyomasztó volt a helyzet.
2013. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A sofőrtől kérdezem:merre jár?
2013. máj. 25. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!