Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Most mi a helyzet ezzel?

Most mi a helyzet ezzel?

Figyelt kérdés
sziasztok! arról lenne szó hogy 23 éves vagyok . Pici korom ota aszthmás vagyok. hallottam olyan lehetöségröl hogy járn a 90%-os bérletkedvezmény de nem egyértelmü számomra. Amiylen nyomtatványt kaptam abba benne van egy oylan rész is h mikortol kérem a csaldi ptolék folyositását! de hiszen én már nem tanulok nappalin. olvastam olyanrol is hogy 18-25 év között ha nem tanulsz akkor is jár. De akkor msot ezt a rész üresen ekll hagyni? vagy mi a helyzet ezzel? Légyzsives segitsetek emrt én ezt már nem értem. Köszi elöre is.
2013. máj. 29. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Tudod mit?! (Na inkább nem mondom.)


Szóval az asztma (!) nem egy olyan betegség amire csak úgy kijár a 90%.

De, ha van MÁK kártyád, akkor utazhatsz 90%-os kedvezményű mentjeggyel.


De javaslom előtte érdeklődd meg a jegypénztárban. Meg anyukád kérdezd meg, ha már ilyen életképtelen vagy!


De előbb tanulj meg helyesen írni!

2013. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hogy lehetsz ennyire bunko f.... a másikkal? Segítséget kértem nem lehurrogást! De amugy nem kell már, mert tudom mit kell csinálni hála a jó istennek vannak normális emberek is nem ilyen bunkó f... mint te! na csá
2013. máj. 30. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Válaszoltam, papa, szóval pofa sutba.
2013. máj. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja csak nem mind1 hogy milyen választ írsz a másiknak!!!!!!!!
2013. máj. 31. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!