Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Stadion autóbusz pályaudvar=Né...

Stadion autóbusz pályaudvar=Népliget?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő:

ahonnan indulok, onnan a Népligetbe megy a busz, onnan pedig elvileg át kell szállnom a stadion autóbusz PU-n egy másik buszra,ami majda végcélig visz...

Szóval ez a 2 megnevezés ugyanazt jelenti helyileg?

-nem vagyok pesti-


2010. júl. 26. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Nyilván azt tudom h.a Népliget nem egy buszpályaudvar..Rosszul tettem fel a kérdést.Szóval arra vagyok kiváncsi,h.a Népligeti autóbusz pályaudvart jelöli-e a Stadion autóbusz Pu. elnevezés.:D
2010. júl. 26. 16:17
 2/7 A kérdező kommentje:
*majd a
2010. júl. 26. 16:18
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A kettő helyileg kb 2km-re van egymástól. Mindkettő a Hungária körúton van, csak az egyik a Kerepesi útnál (Stadionok), a másik az Üllői útnál (Népliget).

A Népliget Dél-Alföld (pl Szeged, Kecskemét, Baja), és Dunántúl (pl Győr, Kaposvár, Pécs, Szombathely) távolsági járataira van, a Stadionok pedig Észak-Magyarország (Pl Ózd, Eger, Miskolc, Debrecen) járataira.

2010. júl. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi:d

sokat segítettél:d

jár a "zöld kéz"

2010. júl. 26. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egyikből a másikba az 1-es villamossal tudsz könnyen átjutni.
2010. júl. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D
2010. júl. 27. 06:38
 7/7 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem te a Népstadion autóbusz pályaudvarral tévesztetted össze a Népligetit, a Népstadion autóbusz pályaudvarról Észak-MO ra mennek buszok mint pl. Gyöngyös és a Mátra. Remélem segítettem :)
2011. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!