Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A vonattal való közlekedéshez...

A vonattal való közlekedéshez diákként is szükséges olyan igazoló lap/kártya, mint a Volán járatoknál, ami igazolja, hogy lakhelyemre közlekedek és így jár a kedvezmény, vagy GYSEV-nél elég simán a diákigazolvány?

Figyelt kérdés

2013. jún. 4. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
MÁV-val ingázok, itt elég a diákig., mert ugye rajta van a lakhelyed és a tanintézeted címe is. Ha jól tudom, díjszabásban, kedvezményekben a GYSEV és a MÁV együttműködik (jól nézne ki, Győrig mondjuk járna kedvezmény, utána meg nem)
2013. jún. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na de várj "vonattal való közlekedéshez"? Jegyet akarsz venni valahová, 50%-ost, vagy ingázni akarsz 90%-os bérlettel? Nem mindegy
2013. jún. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Máshova mennék, mint ami van lakcímem, ezért kérdeztem, hogy a diákbérlethez elég a "tanulói jogviszonyt bizonyító" diákigazolvány, vagy kell az igazolás, ami azt is kimondja, hogy én a lakóhely miatt ingáznék azon a vonalon.
2013. jún. 4. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól értelek nem onnan ingáznál, ami a lakcímed. Na hát az szopás. Az egyik haverom, pont így járt. Bérletet csak az igazolványon szereplő lakcím és a tanintézet között adnak.
2013. jún. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a hülye megfogalmazásért, de igen ez volt a lényeg. Köszönöm a választ :)
2013. jún. 4. 15:13
 6/6 anonim ***** válasza:
NM
2013. jún. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!