Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliában ér valamit a magyar...

Angliában ér valamit a magyar diákigazolvány?

Figyelt kérdés
2 hétre kiutazunk Angliába és érdekelne, hogy elfogadják-e a diákigazolványomat. Gondolok arra, hogy utazásnál bérlet vagy belépőknél kedvezmény.

2013. máj. 14. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem érvényes hacsak nem a nemzetközi diákigazolványod van.
2013. máj. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Váltsa ki a nemzetközi diákot, azzal rengeteg kedvezményt tudsz igénybevenni. A magyart nem fogadjak el.
2013. máj. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a nemzetközi diákig. fölösleges. Külföldön nem egyszer használtam a MAGYAR diákigazolványom. SŐT úgyis használtam, hogy levolt járva. :D

/pl.: Csehország, Lengyelország, Németország, Franciaország és ezekre a helyekre is azt mondták, hogy kell nemzetközi/


Én azt csináltam, hogy vittem a magyart és ha kérték odaadtam. Egyszer volt tán mikor beszóltak érte. /pedig máskor is elkérték/

2013. máj. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 09:19

Lehet a cseheknél, lengyeleknél működött, de Angliában nem fog. Itt kint sokszor a személyi igazolványodat is visszadobják, mert nem ismerik, fogalmuk sincs mi az, és egyszerűen kijelentik hogy "nem jó" Leállhatsz órákig vitázni velük de semmit nem ész el velük.

Egy magyar igazolvány felmutatásával sehol nem fog tudni kedvezményes jegyet venni. Angliában még mielőtt utaznál már venni kell jegyet. Nem utólag kell felmutatni.

2013. máj. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Itt nagyon korlátozott a kedvezmények rendszere, többnyire itteni diákoknak is csak előre meghatározott útvonalakra adnak - bár ez, talán otthon is így van, nem tudom, vagy 10 éve nem voltam diák.

Ha diák vagy, gondolom, inkább múzeumokba, ilyesmikbe kell majd belépő, azok szinte mind ingyenesek itt.

De a magyar diákot felejtsd el. Akár otthon is hagyhatod.

2013. máj. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

10:59


Én is futottam bele, hogy vettem a jegyet a metróra és mondták, hogy mutassam meg. Szó nélkül elfogadták.


ELőtte mikor mentem feltettem ezt a kérdést akkor nekem is azt mondták, hogy visszadobják majd végig meg, hogy inkább vegyek nemzetközi diákot.


De tudod mit legyen igazad.

2013. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!