Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapest közigazgatási határai...

Budapest közigazgatási határain belül ingyenes a MÁV?

Figyelt kérdés
Ha például a Keletiből megyek Rákosligetig (kb 5-6km 15 perc), másodosztályú kocsiban személyvonattal, akkor kell valamit fizetnem, vagy ez ingyenes?

2013. jún. 7. 12:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kell menetjegyet venned, de nem lesz túl drága
2013. jún. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne AKÁRHOL is ingyenes a tömegközlekeds? Az egy szolgáltatás, nyilván fizetni kell érte:) Hol élsz te, szatyorban?:D
2013. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Oké értem, köszi. Csak mert máv-start honlap nem akar jegyárakat írni ha ezt az indulási és érkezési pontot adom meg.


#2

okoskodj még

2013. jún. 7. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapest-bérleted van, akkor ingyen mehetsz a MÁV-val is a városhatáron belül.
2013. jún. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Még a Szolnok - Abonyi út vagy Szolnok - Piroska viszonylaton is ki kell pengetni a 10 km-es jegyet, pedig az első csak egy tanyavilághoz vezet, a másik meg egy olyan ipari parkhoz, amihez óránként járnak helyi buszok. Budapesten meg aztán pláne meg kell venni.
2013. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, kiírja az árakat, a találatok fölött - nem pedig mellette, mint a Budapesten kívüli utazásoknál.
2013. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Akkor valószínűleg a havi bérlet zavart meg. Eddig mindig volt bérletem, lehet ezért gondoltam, hogy alapból utazhatnék mávval Budapesten. De így is jó, akkor végső soron mégsem igényel plusz díjat.

Szerencsére vidékre nem kell sűrűn járnom. Viszont lehet vak vagyok, de nem látom az árakat :) elvirán néztem.

2013. jún. 7. 15:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Pedig ott vannak az árak:

[link]


A BKV bérlet Budapest határain belül érvényes a MÁV-ra is.

2013. jún. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja oké megvan. ha simán *BUDAPEST-et jelöltem ki indulás helyének akkor nem hozta ki azt a kék keretes sort, de amikor beállitom a Budapest-Keleti (Budapest Keleti)-t akkor már mutatja :)
2013. jún. 7. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:
44%
Szép kis világ lenne ha ingyen utazhatnánk.
2013. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!