Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Isztambulba szeretnék utazni...

Isztambulba szeretnék utazni Budapestről vonattal. Hogy a legajánlatosabb?

Figyelt kérdés
Hárman mennénk és az lenne a kérdésem, hogy a Belgrád irányába menő vasútvonalnál az éjszaka hogy oldható meg? Elvégre este érnénk oda és reggel indulnánk. Csak szállással?

2013. jún. 9. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak egyfajta út van, én már mentem is arra, de nagyon nem ajánlom, mivel a vonatok tömve voltak, és az átszállási idő Belgrádban 10 óra volt... De a menetrend a következő:

13:05 indulás Bp.Keletiből az Avala EuroCityvel Beogradig, ahol 20:52-re vagy

Továbbindulás 58 perces várakozás után Sofia -ba, ahol 8:02 re vagy (ez egy éjszakai gyorsvonat közvetlen Beograd és Sofia között, hálókocsikkal)

Sofia-ban 10ó 28p es átszállás az Istambulba 18:30-kor induló gyorsra. Istambulba 7:50-re vagy. Ezen a vonaton is vannak hálókocsik. Én sokkal inkább ajánlom, hogy nézzetek valami repülőjáratot, mert ez így nagyon gáz! A menetidő 41 óra 36 perc... Repülővel 2 és fél óra alatt kinnvagy, és pl. a wizzair-el 28 ezer oda vissza...

2013. júl. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi Sofiaban 10 órás az átszállás :$
2013. júl. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül mi is inkább a repülő mellett döntöttünk :)
2013. aug. 1. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!