Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bkv birsag. Mit tehetek?

Bkv birsag. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Megbîrs?goltak 16.000 forintra a buszon. Az ellenör mondta hogy kérjek kôlcsôn valakitöl egy bérletet és akkor csak 2000t kell fizetnem. De mondtam neki hogy a szem.ig sz?m nem egyezik, de csak ezt hajtotta. Csak a személyimet kérte el Bementem a bkv irod?ba és közölték hogy b?ncselekménynek minös?l. Mit tehetek? Nincs munk?m. Csak regisztr?lt munkanélk?lis papirom. Segitsetek

#BKV #busz #bírság #b?ntetes
2013. jún. 10. 19:21
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Egy dolgot tudsz tenni: kifizeted a bírságot, és veszel egy bérletet.

Ellenkező esetben: kamatozik a büntetés és majd megjelennek egy 6 számjegyű bírsággal amit behajtanak. 10 ezer forintos bérlet híján meg alkalmanként +16 ezer (meg a kamatok).

2013. jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
62%

És a munkanélküliség feljogosít a lopásra?


Pfejj.


Fizess.


És vegyél jegyet vagy bérletet.


Ha meg nem vagy hajlandó fizetni az igénybevett szolgáltatásért, vagy ha nem tetszik a minősége, nem kell igénybevenni.


Tolvaj ország.

2013. jún. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
#2: Én sem mondhattam volna jobban, maximálisan egyetértek!
2013. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak tudnám mire jó ez az álszentkedés...tényleg a kérdésnek se kéne megszületnie, mert normális ember kifizeti, ha megbűntették...én is 1x bűntettek meg miskolcon, kifizettem a helyszínit és tudomásul vettem...de arra semmi szükség, hogy valaki most itt tolvajozzon...majd ha nektek se lesz munkátok, megnézem én, hogy fogtok sétálni 20 km-t, mert nincs pénzetek bkv-ra..:D mellesleg 350 Ft egy vonaljegyre tényleg nem sok...viszont én sem mindig használom fel a vonaljegyemet...nem abba fog becsődölni a bkv, hogy bliccelnek, ezt mindenki tudja...
2013. jún. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!