Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ez ellen tehetek valamit?

Ez ellen tehetek valamit?

Figyelt kérdés

Néhány héttel ez előtt egy BKV buszsofőrrel összevitáztam és kis híján verekedésbe torkolt a dolog.(én voltam az aki visszafogtam magam)

Erről aztán panaszlevelet írtam amelyben a sofőr véleményét is megismerhettem,ám összességében a BKK is nekem adott igazat.(mert igazam is volt)

Na de azóta rendkívül stresszelek mikor erre a járatra kell felszállnom,mert félek,hogy ez a sofőr lesz ugyan is már 2x is láttam, bár akkor szerencsére csak vártam valakit a megállóban és nem kellett felszállnom.

Egyszer viszont a tükörből láttam hogy nagyon néz engem mikor elsétáltam a megállóban, de egy idős nő megszólította a buszon így nem tudott tovább nézni, mert szó szerintem bámult engem a tükörből (az ajtókat már becsukta és nem az utasforgalmat figyelte)

Biztos vagyok benne ha felismer megint be fog szólni és ennek egy újabb konfliktus lesz a következménye.

Már elkezdtem csinálni a jogosítványt hogy ne kelljen BKV-n utaznom, de még legalább 3 hónapig ez fog menni.

Legszívesebben agyonverném ezt az embert de nem vagyok hülye és tudom,hogy közfeladatot ellátó személy így pedig max panaszokat tehetek ellene ami szart sem ér...mit tennétek a helyemben?


2013. máj. 26. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%

Gyakorlatilag mindent megtudtunk a leírásodból majdhogynem azt is, hogy volt-e reggeli merevedésed, de azt nem, hogy mi volt konfliktus oka, lefolyása és következménye, és mi ellen kellene tenned?

Az ellen, hogy rádnézzen a buszsofőr?

2013. máj. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

első, loool :D


amúgy meg menj egyel előbbi, vagy későbbi járattal, és akkor nem fog téged nézni

2013. máj. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szerintem abszolút lényegtelen ,hogy mi volt a vita tárgya, de hogy okosabb legyél: éppen telefonáltam és szerinte zavaróan hangosan beszéltem ezért kiszólt,hogy "Megafont ne adjak hülye gyerek?!" mire én csak rápillantottam a belső tükrön keresztül és folytattam a beszélgetést mert nem gondoltam,hogy nekem mondja, aztán kiszállt,és odalépett hozzám,hogy "Neked beszélek te k*csög" mire én elnézést kértem.Erre ő visszaszállt a fülkéjébe, majd én letettem a telefont és odamentem,hogy szépen nem tud beszélni? Erre újra kipattant az ülésből hogy "Zavarod az utasokat te sz*r k*csög de mindjárt úgy kib*szlak a buszból hogy a lábad sem éri a földet".Mire én mondtam hogy akkor próbált meg erre anyázott meg szidkozódott és kiszorított a buszból azzal hogy olyan közel állt,az arcomba hogy az már zavart és így leszálltam.Aztán visszaült, becsukta az ajtót és elindult.Mindez az állomáson történt még a busz indulás előtt.

Tény hogy nem suttogva beszéltem, de inkább az volt a "baj" hogy csönd volt a buszon és az én hangom töltötte be az egész járművet amivel mind a 10 utast zavarhattam.


A történet után várom a hasznos válaszokat, hamárilyen fontos volt ezt tudni.

2013. máj. 26. 21:18
 4/14 anonim ***** válasza:

Ok. Most már csak azt nem tudjuk mi ellen kellene tenned? Azellen, hogy rádnézzen a sofőr a továbbiakban?


Érted. Nem érted... Nem ért azóta atrocitás.

Ennek a kérdésnek akkor lenne értelme, ha azóta folyamatosan vegzálna a sofőr, rádcsukná az ajtót, direkt otthagyna, esetleg beszólogatna, vagy bántalmazna.


De mi ellen akarsz tenni? Nem értjük... De igazán szerintem te sem.

2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
54%
Jah, és attól, hogy lepontozol, még teljesen értelmetlen marad a kérdésed.
2013. máj. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinálnál? Felszállsz szépen és a pofázása ellenére sem szállsz le. De azért vissza ne szólj neki(hogy ne legyen oka) és még csak meg se lökd.

És persze ha szól valamit akkor ismét panasz.

Egyszer szépen összegyűlik neki aztán kirúgják.

2013. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Úristen... Hát ez nagyon durva. Én biztos h ott helyben szájbavertem volna, velem igy ne beszéljen egy ilyen tapló paraszt... Meg mi az, hogy zavarja, hogy telefonálsz... Javaslom találj ki valami hazugságot, mondjuk, hogy bántalmazott is és rúgasd ki ezt a mocskot, semmi keresnivalója olyan munkahelyen, ahol embereknek nyújt szolgáltatást. Az ilyet be kell b@szni a legszarabb gyárba, vagy koszos raktárba, odavaló az ilyen. Esetleg kukásnak, aztán ha valami nem tetszik neki, mondjuk rágurult a kuka a lábára, azt a nehéz vascuccot aztán püfölheti, had törjön el keze-lába!
2013. máj. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Akármit is csinált, elég gáz bárkit hamis, kitalált rágalom alapján kirúgatni. Neked is csak gratulálni tudok...
2013. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még nem szólt semmit mert egyszer sem találkoztam vele szemtől szembe.

A kérdés pedig arra vonatkozik,hogy mit tehetek ellene ha megismétlődne az eset.

Hazudni pedig nem hazudok mert az igazságot is letagadja (legalább is a lényegesebb részeket tagadta) és úgyis neki hisznek a kollégái.

2013. máj. 27. 14:54
 10/14 anonim ***** válasza:
ne foglalkozz vele, ahogy itt mondták, te nem csinálhatsz neki semmit, mert ugye az már közfeladatot ellátó személy ellen irányulna. szóljon csak be nyugodtan, te meg megint bejelented bkk-nál, és majd kirúgják. az ilyen sofőrök a fentebb említett okok miatt nagynak érzik magukat, me hát merjél visszaszólni neki...de ha ésszel feljelented, akkor ő üti meg a bokáját.(ha már ugye erre nem gondol)
2013. máj. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!