Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szegeden hol lehet olyan...

Kovacspeti kérdése:

Szegeden hol lehet olyan diákbérletet kapni, amire nem nyomják rá az aktuális (napi) dátumot?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen sehol.
2013. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kurwa sok értelme lenne ilyet árulni (legalábbis hivatalosan), mindenki akkor írná be az érvényességet, amikor felszáll az ellenőr...
2013. jún. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én nem úgy értettem, hogy a hónap száma nincs ráírva, hanem az a nap, amikor megveszem. Mert ha lejárt érvényességű (előző havi) bérlettel jársz, és elkapnak, akkor sokszor elég megvenni a következő havi bérletet, és bemutatni a megfelelő helyen. Csak ez esetben, olyan bérletet kell venni, amin nincs rajta, hogy mikor vetted meg, mert "elvileg" az már neked megvolt a büntetés napján is, csak nem cserélted ki a régivel. De amúgy ma találtam egy ilyen helyet, úgyh mostmár tárgytalan.
2013. jún. 11. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!