Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Buszon hagyott telefont...

Buszon hagyott telefont hogyan szerezzem vissza?

Figyelt kérdés
kicsöng, ott van a hátsó ülésen. 2 óràja történt. Nem merem cs6rgetni mert akkor lenyúlhatják. Segítsetek!
2013. jún. 15. 14:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Google, megkeresed az adott volántársaság számát, felhívod valamelyik információt vagy ügyfélszolgálatot. Elpanaszolod, hogy hol hagytad el, melyik buszon, mikor és megkéred őket, hogy értesítsék a sofőrt.

Ha kedvesek és rendesek akkor segítenek. Ha már más kiszúrta, akkor buktad :/

2013. jún. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Gyorsan menj oda (busz végállomás), hogy még meglegyen
2013. jún. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Melyik busz?

Fővárosi?

2013. jún. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
menet után a sofőrök átnézik a buszt mindig, takarítják és megnézik nem maradt-e ott semmi, a sofőrt kell megkérdezni, hogy látta-e, én a pénztárcámat meg a bérletemet hagyom rendszeresen fent
2013. jún. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 maci77 válasza:
ha szerencséd van akkor a buszos leadja a telefonodat a buszbérletvásárlóhelyen.
2013. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
3 óra alatt meglett! Akkora szerencsével hogy hihetetlen. Azután hogy leszálltam, visszament a pályaudvarra és letette a műszakot a soför, és a buszt is a garázsba!!! Személyesen utána mentem, és hála a segítőkész sofőröknek hogy utánajártak a dolognak.
2013. jún. 16. 23:13
 7/7 anonim ***** válasza:
akkor legalább sikerült :) igen, általában normális emberek leadják a sofőrnek a talált dolgokat. de manapság már sokan inkább zsebre rakják. volt már, hogy szemem láttára történt, hogy rákérdezett a srác(megjegyzem nem kisebbségi személy), hogy nem-e az enyém vagy tudom kié. mondtam, hogy nem, így zsebre rakta...nem akartam belefolyni, szóval ráhagytam...szóval vannak ilyen emberek is. tényleg szerencséd volt.
2013. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!