Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mi a véleményed arról, hogy a...

Mi a véleményed arról, hogy a villamos vezető megpofozta a villamos elé kilépő nőt?

Figyelt kérdés

[link]


Nekem volt már hasonló "pozitív" tapasztalatom a BKV-val kapcsolatban és számomra minden BKV-s egyforma lett és kollektíven "utálom" mindet, így engem örömmel tölt el,hogy egy önkontroll nélküli barmot kirúgtak, aki még a híradóban is siránkozott,hogy elvesztette a munkáját meg a szolgálati lakását.Meg is érdemli!

Szerintem semmi joga nem volt arra,hogy megüsse, még ha 3 életet meg is mentett, a pofozkodással a jó tett elveszett.(meg egyébként is alap,hogy nem gázolja el őket, még ha nagyot is hibázott a gyalogos. -tehát ezt nem tartom akkora érdemnek,hogy nem gázolta el őket.)


De mint gondolom feltűnt,hogy kissé elfogult vagyok a véleményemmel, ezért érdekel,hogy ti mit gondoltok erről?


2013. jún. 21. 09:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
80%

Az én véleményem az, hogy teljesen igazad van abban, hogy semmi joga nem volt felpofozni a nőt! Akkor sem ha nem terhes vagy esetleg férfi az illető. Nem voltam ott én sem így csak az elmondottak alapján lehet véleményt mondani. Lássuk be az esetek többségében ilyenkor mindenki a saját igazát hajtja...

Nekem a BKV-val kapcsolatban vegyes érzéseim vannak, mert találkoztam már nagyon rendes, jófej vezetővel és a legrosszabbal is.

Jelen esetben azonban, ha beleképzelem magam a vezető helyébe, hogy majdnem elütöttem két embert akkor valószínűleg én is sokkot kaptam volna. Ha igaz amit a vezető állított, hogy amikor kiszállt abban a tudatban, hogy megölt két embert... akkor látta, hogy semmi bajuk és még jót is röhögnek(ha nem röhögtek akkor is) a kis kalandjukon, na akkor elképzelhető, hogy a sokk hatására nem tudott uralkodni magán! Szerintem ez emberileg teljesen megérthető. Persze ez emberfüggő, hogy sokkos állapotban mi- milyen reakciót vált ki belőlünk.

Én amúgy már azt sem értem, hogy ha ez a nő tényleg 3 éve él Mo.-on akkor miért nem tudta megszokni a közlekedést. Meg nézzen jobban körül, főleg ha terhes! De ha már ő tehet róla mert nem figyel, akkor meg legalább kérjen elnézést vagy valami és ne röhögjön(ha így volt)!!!

Mert ezzel nem csak a saját életüket veszélyeztették, hanem az utasokét is, ugyanis a hírtelen fékezésnek köszönhetően nem egy baleset történt már.

De persze előfordulhat bárkivel ilyen sajnos főleg a kánikulában... de itt egyértelműen ő volt a hibás. a pofont leszámítva.

2013. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Egyrészt nem mentett meg sehány életet, hiszen a gyalogosok visszaléptek a járdára, mielőtt a szerelvény odaért volna (csak ezt már a pilótafülkéből nem látni, mert kitakarja a műszerfal), másrészt akkor sem pofozok meg valakit, hogyha elém lép.


A probléma az egésszel az, hogy az az ember azt nyilatkozta mindenhol, hogy azt hitte megölt 2 embert, ezért lett ideges. Bakker, ha látom, hogy semmi bajuk nincsen akkor egy k*rva nagy kő esik le a szívemről és eszem ágába nem lenne felpofozni egy terhes nőt a sínen.



Hogy őszinte legyek én azt is el tudom képzelni, hogy látta ő a villamosból, hogy nem ütötte el őket, azért szállt ki, hogy balhézzon, aztán elgurult a gyógyszere és csattant a pofon.


Mondjuk ettől kár általánosítani a BKV sofőröket, van köztük rengeteg normális, csak az fel sem tűnik senkinek.

2013. jún. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

A másik meg,hogy a 120 kilós bunkója mekkora pofont adhatott a nőnek, hogyha az letérdelt tőle?

Szerintem az ilyen maximum takarítóként szálljon villamosra, mert aztán megint elveszti a fejét megint pofozkodik, fogadjuk el mert ő ilyen?!Nem lett volna elég kiszólni,hogy any*dért nem tudsz figyelni?!A nő csak enyhítésként mondja,hogy nem számított a villamosra abból az irányból, és szerintem a vezető is hazudik,hogy azért szállt ki mert nem látta az egyik nőt(sokkal inkább kötözködni akarhatott)

De ez csak az én véleményem.

2013. jún. 21. 10:38
 4/16 A kérdező kommentje:
Ja bocs, a nő nem az ütés erejétől esett el.
2013. jún. 21. 10:41
 5/16 anonim válasza:
100%
Na ezért mondom nem voltunk ott... meg hát nem is ismerjük a vezetőt sem ki tudja lehet az is, hogy tényleg egy vadállat, de lehet ,hogy egy nagyon rendes ember akiből ezt hozta ki a sokk. Csak az elmondottak alapján tudunk ítélkezni...
2013. jún. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül az 5-ös válaszolónak adok igazat. Könnyű ítélkezni a vezető fölött, de ezt csak az tudja aki végigélte az egészet. Biztos hogy a pofon eléggé végletnek számít, de az az idióta nő is hogy az anyába nem nézett szét mielőtt lelépett a sínekre. Tegye össze a két kezét hogy a pofonon kívül nem lett nagyobb baja.
2013. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2013. jún. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti minimum ráordítottam volna a nőre, miatta vészfékeztek,mert villamos elé lépett, erre röhögve még mutogat a sofőrnek... Ilyen esetben behúznám fülem-farkam.
2013. jún. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

AZ itt független, hogy BKV vezető vagy sem az ember. Ha az autóm elé lépett volna ki lehet én is ezt csináltam volna idegességemben.


De ez Magyarország!!!! Ezért kirúgnak valakit, de ha kitaposta volna az anyukát és halott lenne nem lenne baj, mert egyértelműen a gyalogos hibája volt!!!!!!!


Hány és hány ilyen eset van az országban, de mivel BKV sofőrről van szó ezért felkapják a témát.

2013. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek ezt a "röhögve mutogatott" dolgot? Tán láttátok? Ott voltatok? Vagy a Blikk írta? Én még csak nem is hallottam ilyesmit egyik hírportálon vagy híradóban sem.
2013. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!