Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Honnan lehet tudni előre az...

Honnan lehet tudni előre az interneten, hogy az adott vonaton van-e wifi elérési lehetőség?

Figyelt kérdés
Érdekelne, mivel jó lenne végigkockulni az utat a ballagásra kapott telefonnal $: :)

#MÁV #Sony Ericsson #wifi #Console.ReadLine();
2013. jún. 25. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Ciki az országra nézve, hogy nem alap, hogy mindegyiken van :(
2013. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajna amire ki van irva, sokszor azon sincs. Uh sztem nem tudhatod.
2013. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert amikor elment mellettem egy gyorsvonat 3 jelet fogott be az 5 kocsiból. :D
2013. jún. 25. 17:40
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyre több kocsin van, de mivel még nincs mindegyik kocsiban addig nincsenek megjelölve. De jó eséllyel találsz majd olyan kocsit amiben már van.


Aki szerint elég ciki, hogy nincs mindenhol, csak megjegyzem, hogy ez nálunk szerencsésebb országokban sem alapszolgáltatás, hogy legyen wifi, nem hogy nálunk... A Wifi árából pár fejlesztést végre lehetne hajtani...

2013. jún. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én örülök neki, hogy ez is van :)
2013. jún. 25. 19:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Eléggé kiszámíthatatlan igazából...
2013. jún. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem is kiszámíthatatlan, és bár felesleges számokkal dobálózni, szerintem is alap szolgáltatásnak kellene lennie...bár erre semmilyen tekintetben nem felel meg az ország. nálam például telefonon szeged-budapest vonalon az utóbbi 1 hónapban kb cegléd és ferihegy megálló között alacsony, vagy egyáltalán nincs térerő(t-mobile)...tehát bár a máv fejetlensége, hogy nincs pénze ilyesmire, kár is lenne ilyen minőségű szolgáltatásért fizetni...úgyhogy általában ezért van az, hogy a wifi is, ha lenne, ki van kapcsolva, vagy nem működik, mert nem tudom milyen sávszélesség van előfizetve, de ha annak a töredéke sincs meg, plusz rácsatlakozna 10 ember, akkor az nem megy.
2013. jún. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem otthon tolts le par jatekot es azzal.nyomasd....vanak jo memoria.jatekok meg angry birds XD
2013. jún. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nincs kábelem a gépbe.
2013. jún. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!