Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyivel a miskolci Tiszai-pá...

Mennyivel a miskolci Tiszai-pályaudvar előtt kellene "üresbe tenni" a 10 kocsis IC-t, ami 120 km/h-ra felgyorsult, hogy éppen beguruljon a IX-es vágányra?

Figyelt kérdés

-végig sebességkorlát nélkül jöhet

-Budapest felől érkezik

-tele van utassal(lendület miatt írom)


Nyékládházától már begurulna?



2013. jún. 28. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Most lusta vagyok előkeresni a másik vincseszterem, azon megvan a 80-as hosszszelvénye, akkot meg tudnám mondani a lejtviszonyokat - mert ugye a sínek nem vízszintesen futnak.


Talán, ha valahol a rendező gurítójának a végénél lezárnád, akkor szerintem elgurulna a IX. vágányig. Bár ha jól emlékszem, a IX-re csak kitérőből lehet bejárni, tehát azért nem mindegy mekkora tempóval érkezel a Tiszai bejáratához.

2013. jún. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem Nyéktől begurulna 120-ról. Mennyi a féktávja?
2013. jún. 29. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Pletyka szintjén olyat hallottam, hogy kb 100km/h ról szabadon gurulva (nem fékezve) kb 8-10 km.
2013. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!