Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Vidéki vagyok és még nem...

Vidéki vagyok és még nem teljesen igazodok el a fővárosban, ezért nem tudom hogy a Keletiből hogyan jutok el a Pólus centerbe. Ti hogy mennétek?

Figyelt kérdés

2013. júl. 1. 23:00
 1/9 anonim ***** válasza:
google maps már 3D és képeket is nézhetsz hogy merre kell menj én mindig így szoktam ismeretlen helyen ha járok.
2013. júl. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Néztem több utat is,de érdekelne,hogy melyik a legjobb mások szerint.azért köszönöm
2013. júl. 1. 23:05
 3/9 anonim ***** válasza:

7E-vel, vagy 107E-vel. De ha van időd bőven akkor a 7-esre is fölülhetsz. Csak az minden rohadt fánál (szó szerint) megáll. De legalább nincs tömeg rajta.

Újpalota, Nyírpalota út végállomásig menj valamelyikükkel, majd onnan a kereszteződésben a buszvégállomástól nézve balra menj! Haladj egyenesen, az út jobb oldalán! A Pólus jobb kéz felé lesz.

2013. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De nem mennék. Ha én mennék, akkor a Köki terminálba mennék, az M3-as végállomásánál.
2013. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tényleg, mikor mész? Van egy zsebtérképem. Egy hapitól szereztem a vonaton az új számok bevezetése után, de már megtanultam az új számokat is.

Ha kell akkor szólj!


Van rajta egy villamos-"gyors busz"-metró térkép, meg egy, csak a gyors buszokról.

2013. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is úgy közlekedtünk először, hogy laptopot vittük, aztán keleti mellett beültünk a KFC-be, majd szépen google val kiirogattuk mira kell felszállnunk ahhoz hogy eljussunk oda ahova akarunk :D
2013. júl. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

OFF: Pontosabban nálad Mit jelent, hogy vidéki? (tudom egyébként mire értik...) :) Falusi?

Én győri vagyok, nem egy nagy város, ennek ellenére bárhol eligazodom, igaz Budapest helyett inkább Bécsben mászkálok. :D

2013. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tömeg közlekedve 7, 7E, 107E /kifelé, nem a belváros felé/ a végállomásig, onnan 3 perc séta.
2013. júl. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megyeszékhelyen lakok,de attól nem ismerhetek minden helyet.Ezt az utvonalat meeg nem tudom

2013. júl. 2. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!