Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Várható e a közeljövőben a...

Várható e a közeljövőben a Budapest-Lajosmizse elővárosi vasútvonal villamosítása illetve rendbetétele?

Figyelt kérdés
lajosmizse, máv

2013. júl. 4. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 10 éves távlatban várható fejlesztés a vonalon, de inkább pályasebesség-emelés, mintsem villamosítás vagy kétvágányúsítás.
2013. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mostanában volt némi korszerűsítés, például Gyálon és Inárcs-Kakucs állomásokon is lehet keresztezni, illetve bevezették az egésznapos órás ütemes menetrendet.
2013. júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Úgy hallottam hogy kétvágányú felsővezetékes pályát akartak egy szakaszig de nem csinálták meg,meg ők azért nem is akarnak felsővezetéket mert Kispesten keresztezik egy mást a villamos meg a vasút és az egy kicsit bonyolulut lenne.A rendbetenni meg azt is akarták sőt meg is vannak vagy voltak a tervek hogy az egész 142 vonalon ÚJ biztosítóberendezéseket csinálni és gondolom kicserélték volna a sineket újakkra vagy kevésbé használtakra!
2013. júl. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Villamosítás semmiképp, mert ez csak egy rövid mellékvonal, biztos nem érné meg, különben sem mehetnek 80 km/h-nál nagyobb sebességgel rajta a vonatok, sőt több szakaszon 40-60 km/h a maximum.
2016. jan. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Most olvastam a neten, hogy a BZ típusú dízel vonatokat nyugdíjba fogják küldeni, és addigra a Budapest-Lajosmizse szakasz is be lesz villamosítva. 2027-re biztosan be lesz már villamosítva, mert akkor akarják leszerelni a BZ-ket
2017. máj. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!