Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Lajosmizse-Budapest vasútvonal...

TomMunk kérdése:

Lajosmizse-Budapest vasútvonalhoz közel eső, lehetőleg Táborfalva és Ócsa között elhelyezkedő uszoda, vagy úszási lehetőség hol van?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék belekezdeni egy kis kondi végett az úszásba, mivel jövőre már Ócsára fogok járni gimnáziumba, így a napi biciklizés (Táborfalva-Örkény), kiesik. Helyettesíteni szeretném, és ez a mozgás tetszik nekem a legjobban. Ha valaki tud (lehetőleg közel a vasútállomásokhoz) uszodát, vagy strandot, vagy csak simán (normális) úszási lehetőséget arrafelé, az légyszíves írja le ide! Az sem baj, ha Budapest környékén van ezen a vasútvonalon (vagyis a közelében), mert az nem nagy ráfizetés. A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

2012. ápr. 10. 21:44
 1/3 anonim válasza:
Dabas? ott van úszóda..Ócsára?? mi a neved? odda fog járni egyik ismerösöm is..:)
2012. ápr. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, Dabasra gondoltam. Utána is néztem, de elég messze van az állomástól, meg nem is éri meg annyira kimenni addig. Racskó Tamás vagyok, de így facebookon nem vagyok fent. Ha gondolod, akkor priv.-be adok linket a profilomról. Köszönöm, hogy válaszoltál :D
2012. ápr. 15. 00:46
 3/3 anonim válasza:
ok..akkor küldj privibe..:)
2012. ápr. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!