Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hová parkolnak a 4-6-os...

Hová parkolnak a 4-6-os villamosok?

Figyelt kérdés
Sziasztok, lehet hülye kérdés, de foglalkoztat egy ideje, hogy a 4-6-os villamosok hová parkolnak, amikor nincsenek üzemben?

2013. júl. 5. 01:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Hungária kocsiszín


Cím: Budapest VIII. kerület, Törökbecse utca 1.

Épült: 1912

Üzemeltetett járműtípus: Combino Supra Budapest NF12B

Egyéb jármű: Muki Hóseprő mozdony, Ganz csuklós tanulókocsi

Üzemeltetett viszonylatok: 4, 6

2013. júl. 5. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köszönjük a szakszerű választ?


Megtudhatnám, hogy a Blahánál hogyan kerül a Kombinó a keresztutca síneire? Igencsak elcsodálkoztam, mikor láttam, hogy Meki mellett kanyarodik ki a Kombinó :)

2013. júl. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bocs, az első mondatban a kérdőjel helyett pont van, csak véletlen került oda.
2013. júl. 5. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Blahánál van vágány ki a körütra. Nézd meg: [link] Én már jöttem is ki,meg be is mentem ott. Tök jó,mindenki nézi h mi a csuda van:D
2013. júl. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kocsiszíni útvonal (általában, nyilván nem a vágányzár alatt): Sport utca - Hungária krt. - Salgótarjáni utca - Népszínház utca - Blaha Lujza tér, vissza ugyanez ellenkező irányban ill. Boráros tér - Mester utca - Haller utca - Orczy út - Salgótarjáni utca - Hungária krt. - Sport utca. Utast a Hidegkúti Nándor Stadionig/tól szállítanaj.
2013. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. júl. 5. 20:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Csomó helyen van összekötővágány a villamosvonalak közt, pl Blahán v a 17-es villamossal asszem a Mechwart liger után..
2013. júl. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!