Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A railjet-tel kapcsolatban...

A railjet-tel kapcsolatban válaszolnátok nekem pár kérdésre?

Figyelt kérdés
Július 22.én megyünk Bludenzbe és a kérdésem az hogy miért az a száma a vonatnak hogy 1162? Ez valamiben érint minket? Oda-vissza megyünk, vissza július 25.én és akkor a visszafelé jövőnek mért nem 1165? Bludenzig ezek a dolgok érintenek minket?

#RailJet #1162 #1165
2013. júl. 7. 06:05
 1/4 anonim válasza:
mi a problémád az 1162-vel?
2013. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az hogy eddig az volt a száma hogy 162 és hallottam valami elterelést svájcban. Ha van is valami elterelés akkor az maximum visszafelé érinthet minket.... erről tudnátok többet mondani (az elterelésről)
2013. júl. 7. 16:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A vonat száma odafele 1162 visszafele 65. Ezzel ne foglalkozz, minden vonatnak más a száma. Ennek a vonatnak eddig is 1162 volt a száma. Annyi, hogy ez a szokásosnál is kevesebb helyen áll meg, pl. nem áll meg Tatabányán
2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vonatokon a monitorokon ki is van írva, hogy RJ62 pl. Azt van, ahol 1162-ként tüntetik fel.

A 62-essel mentek ki, és haza a 65-össel jöttök. Ez nem érint titeket. ez olyan, mint ha az ABC-123 rendszámú busszal mennétek ki és haza a CBA-321 rendszámúval jönnétek. A Railjeteknek ez a jelölésük, "rendszámuk", hogy miért, kérdezd az ÖBB-t.

Am a 65-össel jöttem már én is haza Bécsből. :)

2013. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!