Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen kedvezmény vehető...

Milyen kedvezmény vehető igénybe buszon illetve vonaton ha család saját 3 gyerekkel akik egy 8 éves ikerpárból és egy 21 éves gyerekből áll? Hétvégére vagy bármikorra szól a kedvezmény ha van egyáltalán?

Figyelt kérdés
2013. júl. 10. 05:22
 1/5 anonim ***** válasza:
21 éves gyerek? Miért nem tekintjük a 4x éves szülőket is gyereknek?
2013. júl. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
21 éves gyerek???? Ez jó. :)))))))
2013. júl. 10. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 21 éves a lányom,de már nem mondanám gyereknek :))) És nem is számít bele egyáltalán a gyerekkedvezményekbe. Tehát Ti sem vagytok nagycsaládosok, "csak" 2 gyerekesek.
2013. júl. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ezt én is tudom h ő felnőttnek számít és h én két gyerekesnek számítok,de állítólag ha velünk egy házban lakik ő is akkor 33°-os jegy jár neki is ha hétvége van 26-éves korig ez van de csak a mávnál
2013. júl. 10. 16:04
 5/5 anonim ***** válasza:
Saját 3 gyerek után 90% jár, ha a 21 éves még diák. Bár szerintem érdemes rákérdezni, de valószínűleg így van!
2013. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!