Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Budapesten a Deák Ferenc...

Budapesten a Deák Ferenc téren hogyan lehet átszállni m2-ről m3-ra?

Figyelt kérdés
Vasárnap megyek pestre, és a deák téren átkéne szállnom a 2-es metróról a 3-asra. Hogy lehetséges? Merre kell menni? Fel kell menni a mozgólépcsőn? Vagy ha leszállok a metróról, merre menjek? Amilyen szerencsés vagyok, eltévedek..:D hülye kérdés, tudom, de egy kisvárosi 15 éves lány, aki 200kmre lakik pesttől..hát..igen..:D

2013. júl. 13. 03:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ki van táblázva. Felmész a mozgólépcsőn egy szinttel feljebbre.
2013. júl. 13. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne felejtsed megnézni, melyik irányba kell felszállnod.
2013. júl. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Leszállsz egyikről, felszállsz másikra. Nem bonyolult. Eltévedés kizárt, mert még az is mindegy leszálláskor melyik irányba indulsz. Mindkét irányba el lehet jutni a hármas metróhoz. Ki van írva amúgy minden. Nem te leszel az első aki ismeretlenül megy oda.
2013. júl. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljesen kizárt, hogy eltévedjél, óriási táblák mutatják az utat, és a tömeg 80%-a is oda megy általában...
2013. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha leszállsz egy hatalmas tábla mutatja hogy merre menjél és amikor kimész a folyosóra ahol a két lépcső van akkor látod hogy az egyik lépcső felett kék táblával hatalmas betűkkel van ki írva hogy hármas metró. Egyébként a rövidebb lépcsőt válaszd arról is meglehet ismerni, ott van egy nagy folyosó ami felvezet a hármasra és mindkét irányból fel lehet menni azon a folyosón tehát ott ne zavarjon meg.

Nem bonyolult én nulla előzetes tájékozódással is simán eljutottam oda, mert fogalmam sem volt hogyan megy az csak tudtam hogy ott lehet átszállni, mégis megtaláltam.

Meg a tömeg nagyon nagy része valóban arrafelé halad, de arra nem célszerű alapozni inkább figyelj oda merre mész.

2013. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha New Yorkban tök egyedül elboldogultam, akkor neked a Deák tér csak nem fog már gondot okozni. :)
2013. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ!:) És azt még megtudhatom, hogy úgy eljuthatok-e a boráros térre jelen pillanatban, hogy ugye a villamos nem mindenhol közlekedik.. :S Tehát.. Keleti pályaudvarról 2-es metróval Deákra, Deákról 3-as metróval Corvin negyedbe, és onnan villamossal borárosra? Ez megoldható?:D és kb mennyi idő?:) vagy érdemesebb blahától gyalog mennem borárosra?:D buszra nem merek felszállni.
2013. júl. 13. 18:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen pontosan, ahogy elmondtad, de a Corvintól, a Boráros tér 1 villamosmegálló, én ilyen távolságra sétálnék inkább.
2013. júl. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem mersz a buszra felszállni????
2013. júl. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tájékozódás szempontjából valóban egyszerűbb, ha nem pótlóbuszozol a Körúton. Jobb, ha M2-M3 kombinációval elmész a Corvin negyedig, majd vagy sétálsz (7-8 perc) vagy a 4, 6 villamosok valamelyikével mész két megállót (Újbuda vagy Móricz Zs. körtér irányában).


A metrók közötti átszállás egyszerű: ha a Puskás Stadiontól vagy a Keletitől jössz, jobbra kell felmenned a mozgólépcsőn, ha a Délitől jössz, akkor pedig balra kell indulnod. A kék színű Metró3 felirat is segíteni fog. Az átszállófolyosó végén ismét válaszút elé állsz majd, de tök mindegy, melyik mozgólépcsőn mész majd fel, mert ugyanarra a peronra jutsz mindkettővel. A Kőbánya-Kispest felé közlekedő vonatra kell majd felszállnod.

2013. júl. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!