Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe...

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében miért nem jár éjfél után a busz?

Figyelt kérdés
Azért Budapesten nincs olyan, hogy éjfél után elvágták a közlekedést, és mehetsz, ahogy akarsz.

2013. júl. 13. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ömmm... Budapesten 2 millió ember él és így is az éjszakaik többsége fél-egy óránként jár... Szabolcsban kétlem hogy elég utas lenne rá...
2013. júl. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tartom helyes gyakorlatnak azt, hogy vidéki nagyvárosaink jó részében nincs éjszakai tömegközlekedés - minimum hétvégi éjszakákon célszerűnek tartanám a legfontosabb útvonalak kiszolgálását. De ahol ennek nincsen hagyománya, ott nehéz elindítani, hiszen eleinte kevés utassal lehetne csak számolni addig, amíg az emberek és vállalkozások számára megszokottá válik az, hogy éjszaka is el tudnak jutni ők illetve munkavállalóik, vendégeik a város egyik pontjáról a másikra.
2013. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, legalább péntek-szombaton lehetne, mikor sokan járnak bulizni. Az utolsó buszon is mindig nagy a tömeg.
2013. júl. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Éjfél? Rozsrétre 10:40-kor elmegy az utolsó...
2013. júl. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És a sok részeg és drogos tizenöt éves szar össze-vissza okádná a buszt. Remek lenne. Én is örülnék neki, ha pár helyi járat éjjel-nappal menne itt, Szolnokon, de ismervén az akkori utazóközönséget azt mondom, így jobb mindenkinek.
2013. júl. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
így van...az a baj ezzel, hogy a sok vagány gyerek nappal is összeganézza a buszt józanul...hát még akaratlanul, részegen mi menne...meg ugye oda is akkor nem ártana egy őrszolgálat. Néha én is örülnék, ha országos szinten lenne 1-2 éjszakai busz, de szerintem rajtam kívül max napi 3-4 ember lenne az, aki éjszaka szeli át az országot. Meg másrészt BP az egy jó nagy város nagy távolságokkal. Tehát városi közlekedés ott indokolt. Szabolcsban gondolom valami helyközi buszra gondolsz. Budapestről utolsó veszprémi busz 23:00-kor indul és 1:30-ra ér Veszprémbe, de tényleg körülbelül voltunk 5-en a buszon, abból is 3-an csak fehérvárig mentek, amúgy megoldható lenne. Ezen kívül még van egy 1:30kor induló Kecskemét-Szegedi busz, az is csak Mercedes gyárban műszakváltás miatt van elsősorban, de ott is általában félegyházán kiürül a busz, és 1-2 emberrel megy Szegedig. Szóval így nem éri meg.
2013. júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: A SZV 22:40 kor küld buszt legkésőbb városi és helyközi közlekedésben egyaránt
2015. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
azert nem jar mert itt mindent kisajnalnak az itt eloktol. mindent.. se eletkorulmenyek, se munkalehetoseg.. akkor itt lenne normalis kozlekedes?.. soha. az tul kenyelmes lenne. jobb varni 2-3 orat egy buszra.
2015. máj. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Úgysincs a legtöbb embernek dolga, munkahelye, nem ráér várakozni?
2015. máj. 11. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!