Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Éjfél körül hogy jutok el a...

Éjfél körül hogy jutok el a Blaha Lujza térről az Örs vezért teréig? Illetve a Blaha mennyire vészes környék este?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 10:27
 1/10 anonim válasza:
79%

Nem annyira vészes, sokan járnak arra éjszaka (bár én inkább olyan 2-3 körül szoktam arra járni). Az aluljáróban viszont akkor is sok a zsebtolvaj (mint nappal).

Éjszaka a 907-essel lehet eljutni a blahától az örsre, nem kell átszállni sem és elég gyakran jár.

ezt a linket ajánlom:

[link]


Olyan fura neem amúgy ez a kérdés, el sem tudom képzelni, hogy valaki nem éjszaka van az utcán, pedig sejtettem, hogy vannak ilyenek. :) Meg fogsz lepődni, hogy milyen népesek az utcák éjszaka. Egyáltalán nem ijesztő...

2010. ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ÓÓ köszönöm szépen kedves válaszodat:Dsokat segítettél. annyit még meg tudnál mondani hogy hol kell felszálni rá?:$:D
2010. ápr. 3. 11:00
 3/10 anonim ***** válasza:
55%
tényleg nem veszélyes, egyik ismerősömet is kirabolták a blahán este...
2010. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
a fent említett 907-esen kívül neked jó még a 908-as, a 931-es és a 956-os ezek nem járnak valami sűrűn de ha éppen ez jön akkor ezekre szállj fel
2010. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
A 7-es busz megállójában kell felszállni rá, a corvin áruház felőli oldalon, közvetlenül ahogy az aluljáróból feljössz szemben jobbra van a megálló. Ahol a kisebb tömeg áll ;)
2010. ápr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
990 is jó
2010. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

utvonal.bkv.hu

a legjobb tervező, ha megadod az időpontot, aszerint számol, tehát pl. éjjel az éjszakai járatokat nézi. elég pontos és megbízható

2010. ápr. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
az utvonaltervező egy szar, minden hülye helyre elküld, a lehető leg logikátlanabbul, pl metró helyett 2 mucsaröcsögei busszal. blaha meg néha nappal is életveszély, 8ker legjava, sok koszos cigánnyal, de az éjszakaira ugyis mindig tömegvár, állj be oda akkor nem vészes :)
2010. ápr. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%
ucsó előtti vagyok:elég sokat használom és még nem volt vele bajom, az meg külön jó, hogy tud számolni az éjszakai járatokkal is. egyébként van jobb ilyen jellegű szolgáltatás valahol a neten?
2010. ápr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
77%
Szerintem nincs jobb, de a bkv-t amúgy is divat szidni, meg a kedves előző hozzászóló egyben a cigányozás lehetőségét is megtalálta a kérdésben...
2010. ápr. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!